Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Acer laptopokról mi a vélemény...

Acer laptopokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Az olcsóbb kategóriák inkább szépek, mint jók, a drágábbak már akár kisebb játékokat is visznek(pld gta SA, Nfs 2015-ig, CoD 1,2,3, forza1,2, BeamNG régebbi fajtája.
2021. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
90%

#1 he? :D


felzarkozott marka, napjainkban legolcsobban kinal legnagyobb teljesitmenyt vagy "premiumsagot" (valamiben "egyediseget")


vannak gamer es munka tipusai is vagyis nem gta sa megy cssk rajta hanem gta V is ultran FHD ben magas fps el, meg minden mas legujabb jatek is jol

2021. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 annyira megnézném, hogy ezen a laptopon( [link] mennyire futna el a GTA V. Gyenge Pentium proci(1.1GHz), 4GB RAM. Csoda, ha a Win 10 eldöcög rajta.
2021. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ricsi_gyakori_kerdes ***** válasza:

#3 és szted az gamer kategória, amit linkeltél? :)


Én azt mondom, nem érdemes márkában gondolkozni, mindegyik cégnek vannak jól sikerült modelljei.


Én pl. 2019-ben vettem egy 5200U procival, 940M videókarival, 4 GB RAM-mal és 1 TB vinyóval szerelt, használt laptopot 40e (!!!) Ft-ért. Tettem bele még 4 GB memóriát, az optikai meghajtó helyére pedig egy 2. HDD-t. Azóta a TV-re kötve üzemel, mint NAS és játékgép. Egy FIFA 20 30 FPS mellett atomstabilan fut rajta, nem megy 75-78°C fölé a rendszer. GTA V közepes beállításokkal szintén pipa. Újabb játékokhoz nyilván erősebb vas kell, csak egy példát akartam írni arra, hogy egy ASUS is lehet jó.

2021. febr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
A laptop vagy HP vagy Dell.
2021. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Az elmúlt 3-4 laptopom Acer volt.

Én alapvetően meg vagyok velük elégedve, főleg ár/teljesítmény viszonylatban.

Most egy 1,5 éves Nitro 5-öt "hajtok" (Core i7-8750H, GeForce GTX 1050, 1T HDD + tettem bele 250G SSD-t, képe: 144Hz full HD).

Céges a laptop és gamernek néz ki. Szeretem a megjelenését sok egyen szürke/fekete között.

Nekem alapvető, hogy ne legyen rajta Windows, mert Linuxot használok tehát a céges keretből jobbra futja.


Másik oldalról viszont:

- full műanyag a ház a monitor rész fel-le csukásától a billentyűzet felett kezd berepedni (a többi is ezt csinálta 2-4 évesen).

- a Covid elején home-office-ban a touchpadot annyit használtam, hogy a kattintója kinyiffant.

- a "hajtom" azt szó szerint értem, 24 órából 20-at tuti megy (1,5 éve). Egyszer már csapágyas lett az egyik ventilátora (ebben 2 ventilátor hűti a CPU+GPU-t). Nyilván az első héten szétszedtem, hogy beletegyem az SSD-t, meg amikor hangja lett a ventilátornak, kipucoltam - hátha segít.

A gari papírját az IT-s nem találta (még az előző IT-s vette).

Ennek ellenére a cseh szervíz zokszó nélkül kicserélte a touchpadot és a ventillátort is.


A fent említett játékokat nem játszom, arról nem tudok nyilatkozni, de 4-6 ablakban webGL-es programok futnak rajta akadás mentesen.

2021. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 benboglar válasza:
5 éve van ACER laptopom. Az éves karbantartáson kívül semmit nem csináltam vele. Igaz, én nem játszom, de rengeteg dokumentumot írok-mentek el,sokat levelezek és lektorálok rajta.Sokat írok, sok oldalon vagyok regisztrált. Szóval nekem bejött, semmi bajom vele !
2021. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!