Amazon Alexa Echo Dot 3 tapasztalatok, velemenyek?

Figyelt kérdés

szeretnek venni/rendelni egy ilyen dolgot es a velemenyetekre vagyok kivancsi, pontosan miket lehet vele csinalni.

annyit tudok, hogy mivel nincs akkuja folyton be kell legyen dugva.

kerdesem lenne, hogy amikor megerkezik, csak bekapcsolom es mar lehet is hozza beszelni? es pl idojarast csak akkor tud mondani, ha alkalmazassal csatlakoztatom a telefonomhoz? a telefonhoz az elso csatlakozas utan automatikusan visszakapcsolodik?

akinek van, vagy tud rola valamit legyszives irja le a tapasztalait, velemenyet, illetve a kerdeseimre a valaszat


elore is koszi



#zene #amazon alexa echo dot 3 #okoscucc
2021. márc. 7. 01:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tölteni az applikációját, tepíteni, minden funkciót, amit használni akarsz, külön hozzárendelni. Ha tudsz angolul, nem lesz gond, csak nem 1 perces feladat.
2021. márc. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zzzoli ***** válasza:
100%

Meg kell csinálni a kezdő lépéseket először, természetesen a leírásában meg fogod találni a lépéseit, mivel lan csatlakozója nincs, így első kanyarban a wifi hálózatoddal kell összehozni, miután regisztráltad magad, utána pedig hozzáadni az eszközt.

Hogy mit lehet vele csinálni? A lehetőségek tárháza gyakorlatilag nagyon tág. Amit kérsz tőle megkeresi a neten, bármit amit Te is megkeresnél a keresőben, csak mondod neki, megkeresi elmondja.

Aztán párosíthatsz hozzá zene streaming szolgáltatásokat, majd azokról kérheted hogy játsszon zenéket, konkrét zeneszámokat, vagy ha akarod lejátssza a top 40-et, vagy random hangokat zenéket, amelyeket át tudsz irányítani más kompatibilis eszközökre is, például ha van olyan házimozi erősítőd ami támogatja. Nyilván az ilyen eszközöknél nem csak ennyiből merül ki az irányítási funkció, hanem több szolgáltatást is támogat, változtathatod a hangerőt, bemenetet válthatsz, hangszínt és folytathatnám. Nyilván minél magasabb hangerőre kéred Alexát, annál kevésbé fogja érteni mit mondasz.

Természetesen ha a tévé kompatibilis vele azt is tudod kezelni.

A gyártók skilljeit egyenként hozzá kell adni és utána menni fog.

Indítja a mosógépet, mosogatógépet ha kell, beállíthatod hogy melyik programon, (LG-nek nincs támogatása nálunk, így én a hűtőgépet sajnos nem tudtam hozzáadni) és mindezt szóban. Alexa megérti.

Én amióta a mosogatógépet hozzáadtam

Aztán még ami nagyon fontos tulajdonsága, vásárolhatsz okos otthon kiegészítőket, smart plugokat, fali aljzatokat, villanykapcsolókat, okos izzókat smart breakereket és sorolhatnám, nem probléma hogy az egyik Smart life, a másik meg Ewelink Alexába mindegyik integrálható, így egy alkalmazás alól tudod kezelni.

Tudsz létrehozni rutinokat, azaz mondasz valamit Alexának és egyszerre több eszközt kapcsol ki vagy be, be tudsz állítani időzítéseket.

Ez még csak a jéghegy csúcsa, ettől sokkal több mindenre képes, de csak adni akartam egy kis ízelítőt.

Én kicseréltem a lakásban gyakorlatilag az összes fali kapcsolót vezérelhetőre, beszereztem smart plugokat és sok sok smart eszközt, konyhai gépeimet pedig szintén lecseréltem Alexával kompatibilis típusokra. Nagyon szuper dolgokat lehet vele művelni, csakis ajánlani tudom!!!

2021. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Zzzoli ***** válasza:
100%
Van egy félmondat, amióta a mosogatógépet hozzáadtam, mindig mosogatógép tablettát akar rendelni. Természetesen hozzá lehet adni a ciklusfigyelést, meg azt hogy mennyi tablettád van, és akkor számolja, csak akkor akar rendelni ha kifogyóban van.
2021. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
"Alexa! Play something's cooking in my kitchen by Dana!"
2021. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdés ahoz aki rendelt már ilyen készüléket.


Járhozzá európai töltőkábel ?

2021. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Zzzoli ***** válasza:
Persze, nálunk azzal forgalmazzák.
2021. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak mert egyik oldalon sincs feltüntetve hogy milyet adnak. Emag-on ha veszel Echo dot 4-et jár hozzá ajándék dugalj átalakító. Ebből gondoltam hogy US szabványú nem pedig EU-s.


Köszi.

2021. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Zzzoli ***** válasza:
A szürkeimportosak esetleg lehetnek átalakítóval. Nekem a Dot3 Eu csatis.
2021. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Magyar oldalról rendeltem. mén nem jött meg. OázisComputer.hu
2021. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megjött a dot 4. Amerikai töltő van hozzá de adtak átalakítót.
2021. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!