Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be a ps4...

Pillowtalk2216 kérdése:

Miért nem kapcsol be a ps4 fat konzol?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy miért nem kapcsolt be a ps4 fat konzol?

Csak sötét kéken villog a csík amikor bekapcsolom és ennyi.

Aztán 4-5x-i próba után bekapcsol.(kihúzogatom az áramból, mert máshogyan nem kapcsol ki)

Mi lehet ennek az oka?



2021. márc. 12. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is ilyesmi problémám van,szerintem legjobb megnézetni ilyenkor,valószínüleg az lehet a baja,hogy rég volt tisztítva,vagy újra kell telepíteni a rendszert.

Nekem annyival kezdődött,hogy kifagytak a játékok annyira,hogy ki kellett húzni a pst,meg elég szépen belassult,eddig a lassulást és a kidobálást megoldottam egy adattörléssel,de még mindig szenved.

2021. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neked is a "fat" model van? Kitakarítani kitakarítottam, de paszta nem került még bele.. Nekem nem fagy ki. Kicsit hangos az igaz, de van ilyen ventilátoros álvány amibe benne van így krllően hűti. Nekem a bekapcsoláskor van probléma. Csipog eggyet és kéken villog és zúg, de nem kapcsolbe, csak ha kihúzom az áramból és vissza dugom.
2021. márc. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!