Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom átvini a laptop...

Hogyan tudom átvini a laptop teljes képernyőt a tv-re hogy ne vágja le a szélét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Adott egy 17" collos Del laptop és egy 65" collos 4k Sony bravia tv 2017.

HDMI kábellel használom ki a nagyobb képernyő lehetőségeket de sajnálatos módon nem a laptop teljes képernyőét jeleníti meg a tv hanem 1-2 centit levág egész körben a széléből.

Mind ez nem is volna probléma amíg videó vagy filmeket nézek de mikor csak a laptopot használnám akkor eléggé zavaró tényező

Próbáltam keresni beállítások között megoldást de nem jutottam semmire.

Valakinek van valami ötlete hogyan lehet küszöbölni ezt a problémát??

Előre is köszönöm 😁

Azelőtt egy 15" collos laptoppal nem volt ilyne probléma



#17" collos laptopot 65" collos tv
2021. márc. 17. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
asztal, jobbklik, képernyő beállítás és állíts a felbontáson más az arány a 2 készüléken
2021. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fúú 1 éve megmurdelt a Sony tv-m, úgyhogy már nem emlékszem a menüjére, de ott kell keresgélned.

van nagítás, meg széthúzás teljes képernyőre meg ilyesmik a képbeállításnál. azokat próbáld végig és jó lesz!

8 évig használtam a Sony Tv-t a laptoppal hibátlanul

A WIN+P gombbal tudod váltani a laptop és a TV. között a képet.

2021. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg a TV menüjében a képernyő beállításoknál van ilyen. Mértetezés vagy hasonló a neve. Ha +1 és -1 között lehet állítani, akkor valamelyik a két véglet közül jó lesz. Vagy ha nem így van, akkor "full", "1:1", "pixel perfect" és hasonló kulcsszavak.

Illetve ha lehet a videóbemenet színtartományát állítani, akkor ne "partial" hanem "full" legyen, különben 16-tól lefelé nem lesznek árnyalatok.

2021. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!