Nem kapcsol be a laptopom, miért van ez? Megtudom egyedül csinálni, és ha nem, mennyibe kerülhet a szervíz?

Figyelt kérdés

A készülék típusa Lenovo Ideapad 3 15ADA05

6 hónapja használom, föként böngészésre, de egyszer csak lefagyott,(korabban is csinalt ilyet, de aztan mindig kis idö mulva magához tért) próbáltam ki és bekapcsolni, de nem használ.

Kikapcsol, és amikor bekapcsolom, tudom, hogy mükodésbe lép, kép viszont nincsen. Mintha éppen most akarna bejõnni a kép, de aztán soha nem jön.

Nem nagyon értek a laptopokhoz,mi baja lehet?

Szervizbe kell vinni? És ha igen, az drága lesz?


2021. márc. 30. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Elromlott, nem, sokba.
2021. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem garanciális, akkor szerviz. Ott csinálnak egy hibafelmérést és kapsz árajánlatot a javításra.
2021. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
100%

"miért van ez?"


Kimerült az akku és/vagy nincs áram és/vagy elromlott


"Megtudom egyedül csinálni"


A probléma okától, a lehetőségeidtől és a képességeidtől függ


"mennyibe kerülhet a szervíz?"


Attól függ mi a baja.

2021. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te 6 hónapja használod, de egyébként mennyi idős a gép?

Ha garis, akkor semmibe se fog kerülni a javítás, sőt némelyik szervíz küldi is érte a futárt amit ők fizetnek.

Ha 2-3 éves, akkor van hogy a proci forrasztása adja meg magát. Én is jártam így, egyik nap még működött, másnap meg ugyan bekapcsolt, de se kép se hang. Vaterán meg fél óra alatt elvitték, utána tudtam meg, hogy mert van aki direkt erre szakosodott. Kicsit rámelegítenek,és működik, de nem lesz olyan mintha újra lenne ónozva, és pár hónap után el is enged. De addigra eladják.

2021. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Mindegyik ilyen tabletre kötelesek adni legalább egy de talán 2 év garanciát is, vidd vissza és kicserélni is kötelesek neked. már, ha mediamarkt-ban vetted illetve online rendelted. ha használtan, akkor ráb...
2021. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!