Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 18 éves tanulóként vehetek...

18 éves tanulóként vehetek egyedül telefont vagy részletre laptopot?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2013. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Már miért ne vehetnél?!
2013. dec. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Reszletre nem, mert hitelt nem fogsz kapni. Ha viszont van ra penzed, akkor megveheted.
2013. dec. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Jo nyomod :))) 18evessen kell kezdeni az eladosodast :))) Jo eletpalya all elotted :))
2013. dec. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha van kereseted, azaz bejelentett munkád legalább 1 éve (vagy lehet 6 hónap), akkor igen. Csakúgy nem adják oda senkinek, mert tudják hogy nem tudná fizetni.


Miért kezdené eladósodással az életet? Részletre venni egy telefont nem egyenlő a hitelfelvétellel...Rosszindulatból jeles!

2013. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen de ha mar 18evesssen ugy kezdi, hogy dragabb dolgokra palyazik mindt ami belferhetne... akkor ez kivalo eloszoba lesz annak, hogy mikor mar "felnott" lesz tarsulhat azok koze akik ismet tovabb nyujtoszkodnak mint ameddig a takarojuk er... De jol irod en vagyok a rosszindualtu Te pedig az vagy aki minnel kisebb korban szorgalmazza, hogy tanuljak meg az emebrek vasaroljonak csak hitelre mert az jo :))
2013. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

A hitel nem az ördögtől való. Nagy átlagban az emberek helyesen használják fel a hitelre felvett pénzt.


A világgazdaság nem működne hitel nélkül!


Én támogatom a hitelből való vásárlást, mert addig van munka nekem és neked is(!), amíg a világgazdaság bővül. Emberi ösztön, hogy többre vágyik valaki, ha nem így lenne, akkor még mindig a barlangokban élnénk. A baj akkor van, ha felelőtlenül vesz fel valaki hitelt és elfogyasztja a javakat, de nem "termeli" vissza azokat.


Ennyiből nem lehet tudni, hogy a kérdező milyen célra szeretné használni a laptopot! Azért vagy rosszindulatú, mert feltételezed, hogy csakis hülye lehet az aki hitelt vesz fel.

2013. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1x nem gondoltam arra hogy telefont részletre vagyek .. de egy normálisabb új laptop elég drága és nagyon kéne sulihoz .. ha igazán butalennék nem kérdeztem volna itt rá mert azért nekem se mind1 hogy a dupláját fizetem e ki több éven át
2013. dec. 15. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne keverjuk a gazdasagi hiteleket szerintem! Azokkal a hitelekkel amik a gazdasagot mozgatjak eleve elenyeszoek es raadasul az ongerjeszto hitel tehat erteket fog "termelni"! Nah most pl. a fogyasztasi hitelektol nem leszek produktivabbak vagy nem fogunk tobbet keresni az szimplan elvezeti dolog ami lehet pciit kihat a munkakara de kotve hiszem.

18evessen mi az ami miatt nagyon izmos laptora van szukseged? De ha olyan nivos gep kell akkor miert nem asztalit veszel az olcsobb lenne?! Ezek azok a dolgok amikor szeretunk trendik lenni de igazibol nem hasznaljuk ki!!!

2013. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kollégista vagyok ?! és olyan szakmát tanulok amihez kell nem azért mert menő. de az asztaligépem amugy már nyáron meghalt
2013. dec. 15. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!