Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jbl xtreme 3 vagy Jbl charge 5?

Jbl xtreme 3 vagy Jbl charge 5?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy jbl charge 5 vagy egy xtreme 3 érné meg jobban? Ha mindjuk a charge 5 olyan 45.000Ft az xtreme 3 pedig 70.000Ft lenne?

2021. márc. 30. 22:20
 1/7 anonim válasza:
91%

A kérdésre válaszolva Xtreme, szerintem ne az a 30 ezer döntse el.. úgyis azt használod majd sokáig.

Habár én már 70 ezerből már egy nagyobb hangfalat vennék, vagy hifit esetleg házimozirendszert.

De olyat, ami ablakot remegtet... se az xtreme se a charge nem tud ilyet.

2021. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi az hogy "mondjuk xy Ft lenne" ? Az árakat nem mi vásárlók döntjük el (jó is lenne), és rendesen alálőttél, mert 45 ezerért "csak" Charge 4-et, 70 ezerért pedig Xtreme 2-t kapsz! A Charge 5 bizony 65 ezernél, az Xtreme 3 pedig 93 ezernél kezdődik legolcsóbban! Attól függ, mennyi pénzed van rá, mivel nem egy kategória, olcsóbban a Charge 5 is szuper, viszont az Xtreme 3 áráért inkább JBL Boombox-ot vennék, az sokkal jobban megéri!
2021. márc. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

#2 de az is lehet, hogy használtan jutna hozzá.



Kérdezőnek:

#1-es voltam, átgondoltam még 1x, és van egy olyan lehetőséged is, hogy veszel egy olcsóbb bluetoothosat ha még nincs, és mellé eg, hifit.

Szerintem hallgass rám :)

2021. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#2 ha valaki megveszi, de mégsem használja akkor garanciával sem tudja eladni a a termék teljes áráért.


1# Igazából a fő szempontom, hogy lehessen hordozni, és hogy ehhez a mérethez képest jól szóljon. Tudom, hogy dokk komolyabb hangfalakat lehet kapni ezért az ár ért, de pont az a lényeg, hogy

amikor használom ne kelljen a hálózatra csatlakoztassam.

2021. márc. 31. 16:27
 5/7 A kérdező kommentje:
2x miért boomboxot? Az xtreme kisebb helyen elfér újabb rendszere van nem, a boombox-hoz képest? Emellett hangosabb is nem? Lehet tévedek nem akarok hülyeséget mondani. Csak így tudom.
2021. márc. 31. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát azért a boomboxnak jóval nagyobb teljesítménye,a basszusa sokkal jobb az biztos.De tény az új xtremenek új rendszere van.

Ha a kettő közül kell választani,hogy xtreme 3 vagy charge 5,akkor az xtreme3. Sokkal jobb hangzásba.

2021. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Mondjuk azt nem tudtam, hogy a hangszóróknak is van rendszerük, se pedig hogy fontos Neked a kompakt hordozhatóság!

Amúgy most látom, hogy az Xtreme 3-nak összesen 100 W a teljesítménye (30-40 körülire emlékeztem) a Boombox 60 W-jával szemben, az üzemideje viszont valóban jelentősen hosszabb a Boombox-nak! Így tényleg necces a dolog, és inkább pénz függvénye!

2021. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!