Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik zene streaming szolgált...

Melyik zene streaming szolgáltatás preferáljátok?

Figyelt kérdés

Én személy szerint az Apple Music-ot használtam, de most gondolkotok rajta, hogy előfizetést váltok. Ti váltanátok a helyemben? Megéri időt fektetni abba, hogy az összes a zenét egy másik appban újra összeállítsam?

Nincs semmi problémám az Apple Music-kal sem, csak a többi könnyebben elérhető PC-ről.



2021. márc. 31. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Apple Music
Spotify
Deezer
Amazon Music
Youtube Music
Tidal
Egyéb (Írd le kommentbe)
15 szavazat
1 2
 1/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Apple music az itunes-on keresztül elérhető , ha már iphone-od van, akkor nem árt úgysem az itunes.

Nekem volt Deezer aztán Apple music, most Tidal-t használok (HIFI), mert kaptam ajándékba 3 hónapot ingyen, persze már letelt, 1-2 hónapig előfizetek még. Vannak időszakok, mikor este film helyett inkább jobb minőségű zenét hallgatnék, ilyenkor jól jön a Tidal és ez most van, főleg, hogy gyér a film felhozatal. Egyébként meg szerintem nagyon hasonló az összes, ha nem akarsz komolyabb minőséget, akkor az alapszolgáltatás mindegyiknél szinte ugyanazt nyújtja ugyanannyiért. Van otthon Apple TV is meg pár iphone a családban, így, ha Apple Music-ra fizetek elő, minden készüléken hallgatható.

2021. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Szóval, ha sok zenét válogattál már össze, szerintem nem éri meg vele szórakozni.
2021. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1-#2 (Morzsi007) Igen tudom, hogy iTunes-on elérhető, de sokszor nem a személyes gépemen hallgatnék zenét hanem barátokén, munkához használt stb, amire nem feltétlen telepíteném fel iTunes, főleg mert Windows-on elég lassú.


Tidal-on azért gondolkoztam mert nagyon jó minőségűnek mondják, és még mindig gondolkodok rajta..


"Van otthon Apple TV is meg pár iphone a családban, így, ha Apple Music-ra fizetek elő, minden készüléken hallgatható.":

Igen, nekem is mindenki Apple felhasználó és van Apple TV is ezért fontos hogy legyen benne családi csomag, amiben ugye az Apple Music a legjobb és legegyszerűbb.


Spotify, Apple Music, YTmusic és a Tidal azért jó mert van apple tv appjuk

és egyszerű használni őket.


Majdnem 250 zeném van, szóval elég sok idő lenne átpakolni mindent.


Köszi, hogy segítettél

2021. márc. 31. 12:13
 4/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%

“ sokszor nem a személyes gépemen hallgatnék zenét hanem barátokén, munkához használt”


Erre szerintem az Apple Music megfelel. A Tidal HIFI, ami jóval drágább nála, ellenben nagyon sok zene “Master” minőségben elérhető, ami akkor élvezhető igazán, mikor nyugodtan tudsz figyelni a zenére, meg persze van hozzá egy jó fejes vagy rendszer.

2021. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Az elsô mondatommal a minőségre értettem, hogy megfelel, amúgy igazad van, az macerásabb, ha nincs és nem akarsz itunes-t telepítgetni.
2021. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van, jobb hangminőségnek akkor van értelem ha oda tudok figyelni.

A fülhallgató igazából amit használok az egy Apple AirPods Gen2 meg egy "olcsó" gamer headset A4Tech Bloody M660


A magasabb minőséget csak otthon tudnám hallgatni a hifitornyon.

2021. márc. 31. 12:34
 7/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Már az Airpods-on is hallható a különbség, ha csend van körülötted, nem szűrődnek be a környezeti zajok. 🙂
2021. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem kipróbálom a Tidal-t az ingyenes próba idő alatt pár zenével, és ha nagyon-nagyon jó lesz, akkor elgondolkodom a váltáson.


Nagyon köszi a segítséget, megkönnyítetted a választást!

2021. márc. 31. 13:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem most a Tidal jön be, sokkal jobb a zenélnek a hangja.
2021. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
YouTube-on kiválasztom, hogy egy adott zeneszám melyik hangzása tetszik a legjobban, azt a linket bemásolom 2conv-ra, majd néhány másodperc alatt le is jön a telómra, onnantól offline is működik! Gyors, ingyenes, és full biztonságos! Persze tudtommal csak Androidon működik!
2021. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!