Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG okos tv ütemezett felvétel?

LG okos tv ütemezett felvétel?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Van egy LG 55nano793ne típusú tv-m, és szeretném megtudni, hogyan tudnék adásokat lementeni.

A régi külső hdd-t valamiért nem ismerte fel, ezért erre a célre vettem egy 2 Tb-os, 2.0-ás usb stick-et. Másoltam rá filmeket, képeket, ezeket hibátlanul tudom nézegetni. Amikor azonban rámegyek, hogy az adás felvételére, valamiért azt írja, hogy "csatlakoztasson usb eszközt a tv-hez", és utána nem történik semmi. Az ütemezett felvételek menüben nem jelenik meg, hogy szeretném lementeni, stb.


Segítségeteket kérném, aki tudja, hogy mi lehet a megoldás, kérem írja meg. Köszönöm.



#LG #okosTV #ütemezett felvétel #adás rögzítés
2021. ápr. 3. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg csak HDD-re hajlandó felvenni, nézd meg a használati utasítást. A flash alapú tárolóknak tudtommal nem használ az egyidejű írás-olvasás time-shift-nél.
2021. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pendrive-ról is beszélünk?
2021. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, én rosszul írta a kérdésben, nem 2.0, hanem 3.0

Az első válaszóló beletrafált.

Ebayről lett rendelve, pontos leírás: USB 3.0, 2 TB Flash Drives Memory.

Ez lehet a probléma forrása?

2021. ápr. 3. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi sem derül ki. Pontos típus vagy link kell, hogy hol vetted.
2021. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez lenne az:

[link]

2021. ápr. 3. 17:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Ebből van a 2 terrás
2021. ápr. 3. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy sejtettem. Ez hamisítvány, sosem volt 2 terás.
2021. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem.. 2 terrányi dolgot nem raktam még rá, ezt nem tudhatom. Milyet vegyek, hogy működjön? Továbbra is adásokat szeretnék rögzíteni.
2021. ápr. 3. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Terra informatikai prefix nem létezik...


[link]



Például.

2021. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen felesleges ekkora amúgy is. Én vettem egy használt 250GB-os notebook HDD-t, és egy adaptert (mobil rack-et), évek óta tökéletesen működik, a tárhely bőven elég még HD műsoroknak is, 50 órányi biztos elfér rajta.
2021. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!