Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv összekötése számítógéppel?

Tv összekötése számítógéppel?

Figyelt kérdés
Egy 5 méteres HDMI kábellel szeretném összekötni, de valamiért nem sikerül. Azt hittem a kábellel van a probléma, mert nem csak a gépet próbáltam vele összekötni, hanem a beltéri egységet is a TV-vel és akkor sem érzékelte. Viszont ezután teszteltem a nappaliba is a kábelt a beltéri egységgel és ott már működött. Vajon a tv-m nem támogatja az 5 méteres kábelt vagy más problémája lehet? A tv-m egy LG 4k-s smart tv

2021. ápr. 8. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kivitelezhető ezekszerint
2021. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mi lehet a problémája? Mert csak 5 méteres kábellel csinálta ezt, hisz a beltéri alapjáraton HDMI kábellel van hozzá kötve, csak 2 méteressel, és azzal nincs problémája
2021. ápr. 8. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott valami más gond lesz. Ennyiből, hogy "nem működik" nem lehet megmondani. Esetleg másik kábellel, ha van akkor próbaként másik géppel (laptop) érdemes lenne kipróbálni.
2021. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ja hogy csak az 5 méteressel rossz. Akkor nem jó az a kábel.
2021. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Esetleg ezzel működne? Mert akkor ma megveszem és kiderítem


[link]

2021. ápr. 8. 09:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy az az 5 méteres kábel csak ennél a tvnél nem működött, viszont a nappaliba a másiknál már igen. De viszont ez az LG tv is a beltérivel HDMI kábellel van összekötve, csak 2 méteressel alapjáraton. A számítógépem miatt van szükség 5 méteresre.
2021. ápr. 8. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem lehet hogy rossz helyre dugtál valamit?
2021. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez még régebben volt, Thome-os ismerős hozta a kábelt, és akkor már ő be is dugta. Az egy teljesen új HDMI kábel volt. Csak eddig nem szenteltem neki nagy figyelmet, de már jól jönne ha össze tudnám kötni.
2021. ápr. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!