Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógépem szeretném összekö...

Számítógépem szeretném összekötni a TVmmel, hogyan? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Túl messze vannak egymástól, és még régebben próbáltam egy 5 méteres HDMI kábellel de nem működött. A monitor nem látszódott a TV-n. Van valami ötletetek? Vagy lehet egy-két beállítással megoldható?

TV típusa: LG 55UJ6307



2021. márc. 10. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a HDMI-nek tudnia kellene 5 méternél jóval hosszabb tárva is...

a gépen beállítottad mint külső monitort?

WIN+P gombokkal lehet váltani a monitorok között.


(én egy tv-t használokmonitorként 5 méteres hdmi kábellel és gond nélkül működik a rendszer)

2021. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, úgy emlékszem be volt állítva. Azóta sajnos az a kábelem nincs meg. Veszek egyet majd és megpróbálom ismét, hátha.
2021. márc. 10. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl nem mindegyik hdmi-n működik

próbáld ki mindet a tv-n

2021. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabesz147 ***** válasza:
100%

Nekem is LG van, csak buta:-), azon is két HDMI bemenet van, és az egyiken nem jó. A régi, asztali gépbe erős videókártya volt, az vitte úgy, hogy mindkettő is mutatott, ha kellett.



Az újabb laptopnak csak egy HDMI kimenete van, passzív osztóval nem ment, egy usb tápos aktív elosztóval gond nélkül megy. Ha laptop és új, lehet ez is nálad. Ezek az én tapasztalataim. Itt is 5m-es kábel van.

(Szerencsére a közelben van egy számítástechnikai bolt, ott sokat segítettek, kicserélték pár Ft-tal drágábbra, ami nem volt jó.)

2021. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!