Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszórót ajánlotok...

Milyen hangszórót ajánlotok autóba?

Figyelt kérdés

Adott egy VW B5 1.8T Passat, a mostani hangszórók mind kuka, kompletten cserélni kell. A gyári hangszórók benne 13 centisek voltak, mivel flexelni stb. nem akarok ugyanekkorát tennék vissza bele. JBL STAGE2 524-et néztem, csak jókat láttam róla. Vélemény?

Pluszba hátulra be lesz kötve egy 4000es auna erősítő + 1500as mélyláda



2021. ápr. 27. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

A hangszóró nem olyan, mint a hengerfej tömítés, hogy kuka, meg cserélni kell. A hangszóró - hacsak nem merült a kocsi víz alá - örök. Nem kell cserélni.

Van valami okod, amiért azt gondolod, a te vájtfülű családodnak jobb kell? Esetleg zeneakadémiára jártál a roggyant audiddal? Vagy mi az az ok, amiért azt írod, kuka?

2021. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi, a rozzant audit kérem kicserélni vw-re.
2021. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 te honnan szedted ezt a marhaságot?
2021. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves drága 1-es kollega.

Attól, hogy valaki nem engedhet meg magának x és y dolgot nem kell egyből ráförmedni a másik emberre, főleg nem ilyen dedós mondatokkal :D

Ketté volt szakadva mindben már a membrán. Az meg ne az én hibám legyen már, hogy jobbat szeretnék bele, mint amilyen volt :)

Már hogy lenne egy hangszóró örök? Egy dolog, hogy nem értek hozzá annyira, de ahogy látom te még ennyire sem, szóval feleslegesen ne szólj hozzá, köszi.

2021. ápr. 28. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!