Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van még manapság televíziótok...

Van még manapság televíziótok (TV) ? Nem felesleges ez már manapság ?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert láttam már nagyon sok hirdetésben ingyen elvihetőnek vagy potom pénzekért tévét. Működőképesre gondolok. Nem több százezres milliós tv-kről beszélek.

2021. máj. 3. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem már csak a Smart TV-nek van értelme, vagy a filmezős monitorként használthoz a PC-hez, de ez az én véleményem, mert én hagyományos, sugárzott TV-t nem is nézek.
2021. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan a használatára gondolsz, akkor egyáltalán nem felesleges, sokkal egyszerűbb elérni a tv-műsorokat, mint neten keresztül! Nem kell netkapcsolat se hozzá, és csak bekapcs, 2-3 gombnyomás a megfelelő csatornára, és kész!

Ha viszont magára a készülékre gondolsz, 100 ezer alatt is vannak jó tévék, a mai modern kivitelben is! Ha esetleg képcsövesre gondolsz, az már abszolút felesleges, max. retro dísz a szobába, de használni már nem igazán éri meg!

2021. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Van. Már miért lenne felesleges dolog? Sok film nincsen fent a youtube-on(tudom, ott a Netflix), a letöltő oldalak sok malware finomsággal vannak fűszerezve, a torrentek az ehyedüliek, amik jók.

Tv-t bekapcsolni egyszerűbb.

2021. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk van, de csak zene csatornát nézünk/hallgatunk rajta.


Lényegében csak azért van hogy szóljon valami a háttérben.

2021. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért ne érné meg a képcsöves tévéket használni ha működik ? Több áramot eszik ? Nekem is csak háttérzajnak szól a tv ha főzök. Nem szoktam nézni egyébként. De mit is értesz azon nem éri meg őket használni ? Nekem az van.
2021. máj. 3. 15:15
 6/17 Wadmalac ***** válasza:
100%

Általában olcsóbb, mint egy ekkora monitor, annak ellenére, hogy több technika van benne, csak ugye TV-n nem kell PC gamer elvárásoknak is megfelelni.


Szóval ott a nagy felbontású, szép képminőségű nagy képernyő.

Az akkor is jó, ha tévécsatornák be sincsenek kötve.

Én is állati ritkán nézek tévéműsorokat, de PC-ről elmentett film kiküldésére, Netflix stream nézésére sokkal jobb, mint a monitorom.

Hozzátenném a DVD-t, BR-t is, de olyat már én sem vettem elő évek óta.

Hopp, mivel én nem vagyok nagy gépen játszogató ember, eszembe sem jutott a játékkonzol-használók népes rétege (már az a réteg, akik nem ismerik a response time, FPS varázsszavakat :D ).

2021. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagy egyedül. 6-7 éve semmit nem néztem dvd-n . Ott porosodik a rengeteg filmem. Mivel pesti vagyok előbb utóbb az égetőben végzi ahogy a többi hulladék.
2021. máj. 3. 15:27
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Nekunk is van, de csak netflixre, ps-re, zenehallgatasra hasznaljuk, ezert is vettuk. Szamunkra teljesen felesleges csatornakat bekotni, mert vagy a kozteves agymosast vagy a rohadt sok reklamot fizetnem meg kb, az meg nem erdekel.
2021. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen igen. Ha engem kérdezel a köztévé még a reklámoknál is rosszabb !
2021. máj. 3. 16:01
 10/17 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Azért nem éri meg szerintem, mert már mindössze 60-100 ezer Ft között lehet kapni viszonylag normálisabb FHD tv-ket, amiket ki is lehet használni, mivel 1080p-ben jönnek a HD-csatornák, és így ennyi pénzért a képcsöveshez viszonyítva milliószor jobb képminőséget kapunk!

"Mivel pesti vagyok előbb utóbb az égetőben végzi ahogy a többi hulladék." - a lakhely hogy függ össze a DVD-k sorsával? Vidéken szerinted újrahasznosítják őket?

Amúgy nekem is van DVD-kollekcióm, de én használom is őket, nézem, és manapság még mindig a legolcsóbb filmbeszerzési forma! Mára már mindössze párszáz forintért lehet venni DVD-filmeket, és onnantól kezdve örökre a Tiéd (nem úgy, mint előfizetve például Netflix-re), és ha vigyázol rájuk, akkor tényleg lehetnek örökéletűek is!

2021. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!