Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van még manapság televíziótok...

Van még manapság televíziótok (TV) ? Nem felesleges ez már manapság ?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert láttam már nagyon sok hirdetésben ingyen elvihetőnek vagy potom pénzekért tévét. Működőképesre gondolok. Nem több százezres milliós tv-kről beszélek.

2021. máj. 3. 14:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"a lakhely hogy függ össze a DVD-k sorsával? Vidéken szerinted újrahasznosítják őket? "


Arra utaltam,hogy szerintem csak a fővárosban van szemét égető. Sehol máshol nem tudok az országban. Nem az újrahasznosításra gondoltam.

2021. máj. 3. 16:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Persze, kell is a TV. Ritkán, de azért nézek TV szolgáltatókat is. Nekem jelenleg még egy sima LED TV van, HDMI kábellel megoldom, hogy laptopról bármi mehessen rajta. De ott van a PS3 is, vagy az a megoldás, hogy pendrive-ról nézek filmet rajta. Anyáméknál meg a nappaliban van egy hatalmas hajlított Samsung, 4K okostévé, ott végtelen dologra használható a youtube-nak hála, rendkivül jó a hangminősége, így zenehallgatás is megoldva TV-n keresztül, de még böngészni a neten is lehet rajta kifejezetten jól.
2021. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Wadmalac ***** válasza:

Van pár filmem, amit még kint Japánban vettem 2001-ben a DVD játszóval együtt, Mátrix, Men in black például. Ezeknek eszmei értéke van.

Azon kívül nem is nagyon vettem, otthon írtam őket sorban.

Még mindig van vagy 100 írható DVD-m üresen, akinek kell, viheti.

:D

2021. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ezek szerint már te sem veszed hasznát a dvd lemezeknek,filmeknek. Lejárt felettük az idő !
2021. máj. 4. 12:34
 15/17 Wadmalac ***** válasza:
77%
Hát mikor egy pendrive, egy TF kártya annyit tárol, mint egy szatyor DVD...
2021. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Természetesen van, min néznénk a tv-t, sportot, streamet, filmeket vinyóról, konzolt?
2021. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Egyrészt a szoba dísze, 108 cm 4K tv, nappaliban pedig jól jön akkor is, ha vannak vendégek és kell háttérzaj, plusz az elég nagy, kb 156 cm, jól mutat ott. Netflixet, HBO Go-t szoktam nézni, meg néha régi DVD-ket nosztalgiaképp :) TV csatornákat viszont szinte soha.
2021. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!