Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért tűnik el a mentésem az...

Miért tűnik el a mentésem az Assassin's Creed 2-ben Xbox 360-on?

Figyelt kérdés
Konkrétan az történik, hogy belépek a játékba és a mentésemnek hült helye van. Ez kétszer fordult eddig elő, az első alkalomnál már azért bele tettem pár órát. Látszólag teljesen random a dolog. Próbáltam "előidézni" de direkt nem sikerült. Más játéknál nem tapasztaltam ilyet, lehet mégis a konzolommal a baj? Vagy esetleg okozhatja a játék lemez hibája? Vagy csak simán pocsékul van megírva az egész szoftver?

2021. máj. 3. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Varázslat.
2021. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az értelmes hozzászólást te nyomorult!
2021. máj. 3. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Vigyáznod kell, nehogy automatikus mentés közben kapcsold ki a konzolod, kezdéskor a játék erre figyelmeztetni is szokott.
2021. máj. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-asnak köszi a választ! :) ...Nos úgy tűnik az volt a gond hogy úgy hagytam állni sokáig hogy be voltam lépve a játékba és az automatikus kikapcsolásnál elveszett a mentés. Illetve lehet hogy hibás volt a lemez is amiről futott és azért csinálta ezt. ...Szereztem másikat (konkrétan egy bontatlant, ami ritkaság) és mindig kilépek ha ott hagyom pár percnél több időre. Azóta hála Istennek nem fordult elő, remélem nem is fog.
2021. jún. 10. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!