Most vettem egy ps3 super slimet 12 Gigabyte-st. Rájöttem, hogy túl kevés a hely számomra. Ha eladnám vennék egy Xbox360 E-t. Csak ha eladom nem volna lóvém xbox-ra. És mondjuk az Assassin Creed 4 megy a ps3-on is. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 06:40
1 2 3
 1/29 Kaszás Lorenzo válasza:
Szerintem nem érdemes eladni a ps3 mert ha lehet bővíteni akar lehet azt kellenen csinálni vagy ssd kártyát venni bele és akkor gyorsabb lesz az egész rendszer a játékok
2014. jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az lehet csal ha eladnám + a bővítés ára az xbox360.Meg sokkal szebb az xbox360
2014. jan. 24. 07:42
 3/29 anonim ***** válasza:

Ha neked jobban tetszik az xbox akkor miért vettél ps3mat?


Ha nem felel meg vagy bővítsd, vagy próbáld meg eladni, aztán még gyűjts a boxhoz.

2014. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Akkor más volt a dolog.Utólag bem túl jó.Főleg a hellyel van a van a baj.Asszem eladom és veszek xbox slimet
2014. jan. 24. 13:18
 5/29 A kérdező kommentje:
Xbox-ban jobb a menü klassz a karakter készítés meg minde.Azért vettem mert már nem birtam várni tovább.
2014. jan. 24. 13:20
 6/29 anonim ***** válasza:

"Főleg a hellyel van a van a baj."


Veszel bele egy 160 gigás HDD-t már jóval 10k alatt és kész.


"Xbox-ban jobb a menü"


Nehogy már egy szaros menü miatt képes legyél lecserélni a konzolt.


"klassz a karakter készítés"


Szintén hatalmas hülyeség.


Konzolnál a játékfelhozatal a lényeg, amibe egyértelműen PS3 a nyerő, ha a Halo meg Gears of War meg Forza tetszik, akkor cseréld le Xbox-ra, másképp nincs értelme. Ha meg a PS3 exkluzívok tetszenek (The Last of Us, Uncharted, God of War, Gran Turismo, Infamous, Killzone, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, LittleBigPlanet, Ratchet & Clank, Journey és még sorolhatnám) akkor egyértelműen maradj PS3-nál.


Ha egyik sem érdekel, akkor szintén maradj PS3-nál, csak pénzveszteség lenne a cserélgetés.


"Azért vettem mert már nem birtam várni tovább."


Mire várni? Ha pénzgyűjtésre kellett várnod, azt nem értem, mert Xbox olcsóbban van, igaz, csak 4 gigás, de ha már PS3-nál is közel 0 a tárhely, akkor nem mindegy?

2014. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
160Gb tárhelyett hol láttál.Linket tudnál küldeni.Köszi
2014. jan. 24. 15:22
 8/29 anonim ***** válasza:
ps3nal a god of war ami olyan kiemelkedo jatek..de szerintem a box az jobb nem csak az a par jatek van ra amit az elottem szolo irt..van sok jo jatek xboxra semmivel nem marad el a ps3tol..es grafika is egal ..mondom egyrdul a god of war ami tenyeg jo jatek de pl a grand turismo 5ot veri a forza 4 csereld le boxra
2014. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Átgondoltam higgadtan és asszem nem cserélek.Abbol rosszul jönnék ki.És ha az első megmutatná,hogy hol látta a hdd-t annak örülnék.
2014. jan. 24. 18:20
 10/29 A kérdező kommentje:
Meg veszem rá az Ac 4-et.És kész.Ac4-et használtan szabad venni.Ugyanazt tudja mint az új nem?
2014. jan. 24. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!