Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple AirPods 2 vagy JBL Free...

Apple AirPods 2 vagy JBL Free II? Miéert?

Figyelt kérdés

#fülhallgató #választás #jobb #JBLFreeII #AppleAirPods2
2021. máj. 4. 08:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért? Írni se tudok :) Köszönöm a válaszokat előre is.
2021. máj. 4. 08:53
 2/4 anonim ***** válasza:
kiviteltol is fugg, ha nem szereted a szilikonos fuleseket akkor a nem airpods, ha Androidod van akkor szerintem alapbol nem kell airpodsot venni, hiszen csomo funkciojat nem tudod kihasznalni. Ha a szilikonos "agybadugos" fuleseket preferalod, hasonlo arban tudom ajanlani a sokak altal jonak tartott Anker soundcore Liberty air 2-t, ha viszont az airpods kialakitasu fuleseket, es Androidos vagy, tudom ajanlani a Xiaomi Mi true wireless 2-t (kb fele olyan aron mint az airpods, es velemenyem szerintem nem rosszabb hanggal)
2021. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Köszönöm az ajánlásokat!
2021. máj. 4. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik se 😅 ha a legjobb hangzást szeretnéd magadnak akkor sennheiser cx 400 bt. Garantáltan lekörözi bármelyik bluetoothos fülest jelenleg 😊
2021. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!