Így 2021-22re érdemes lenne beruházni egy macbook pro 2017re?




válasza:Attól fögg, mire használod, ha nem tárolsz nagyon sok mindent, csak böngészel, filmet nézel, ilyesmi, akkor elég lehet, nyilván nem ezen érdemes tárolni a jóbarátok összest, de egyénként nekem is az van, lejön belőle 50 giga a melós virtuális gépnek, és így is kijövök vele. (Csak az enyém nem MacBook)
Ha ragaszkodsz az Apple ökoszisztémához, mert mondjuk iPaded, vagy iPhoneod van, és emiatt a MAcBookon tudsz használni minden megszokott szoftvert, akkor igen, megéri, egyébként nem, a 2017-es (sem) éri meg. (De ez egy szubjektív téma, szóval nem azt mondom, hogy aki Macet vesz ezen kívül, az hülye, csak mások a preferenciáink, ha neki jó és van rá pénze, akkor használja örömmel, én pl. billentyűzetre költöttem 50k+-t, amit meg mondjuk más nem ért meg.)




válasza:Kapcsolódó kérdések:
tapasztalokat kérnék
Googleban egy értelmezhető céget talaltam csak... Egy par napra max egy hétről lenne szó.
Nyílt= Open back, Zárt= Closed back Hátránya az, hogy mindenki más a helyiségben hallja azt, amit én, előnye pedig amit írtam, a soundstage, aminek nem tudom mi értelme, mert a stereo térhatás (amit én csak imagingnek olvastam) elérhető zártakkal is. Miben segít...
A külső hangkártyát még nem vettem meg, legtöbbjükön vagy az egyik vagy a másik csatlakozás található. Nagyon érdekelne, h a rendszer melyik DAC-ot fogja használni? Z906-osét vagy a külső hangkártyáét?
5-6000 fr-os ár kategóriában lévők már jónak mondhatóak?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




