Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyibe kerülne egy Samsung...

Mennyibe kerülne egy Samsung tablett javítása ha rossz az érintkezési érzékelése?

Figyelt kérdés
kb. mennyibe kerülne? nem érzékeli ha hozzáérek. lemerítettem s úra töltöttem, de semmi. nem is lehet reset újraindítani.

2021. máj. 9. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szervizben árajánlatot kell kérni a javításra, esetleg bevizsgálást.
2021. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát előbb itt szeretnék egy kb árat tudni. sajna nem tudom h samsung mijenfajta, de elég nagy.

nedvesített szemcsitörlővel töröltem meg s azota rossz. pedig a csomagja is azt irta h tablet s mobil kijelzore is lehet hasznalni. pedig a mobilnak nem ártott.

2021. máj. 9. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

"hát előbb itt szeretnék egy kb árat tudni. "

Pont ez a lényege a dolognak.

Mielőtt javításra kerülne a sor, egy bevizsgálás keretében, amennyiben lehetséges, megállapítják mi a probléma, és mekkora költséget jelentene rendbehozni.

Ezért hívják bevizsgálásnak, és nem javításnak. Általában díjmentes, ha azt követően a javításra is sor kerül, de megfizettethetik a díját, ha csak a javítási költségek kiderítése a szándékod vele.

Sajnos mi innen nem tudjuk megmondani neked, bármennyire is szeretnéd.

Tippelgethetünk, de sok értelme nincs, valószínűleg a valósághoz nem sok köze lenne.

Ez talán némi támpontot adhat, de nem garantálja hogy máshol is ilyen áron vállalják:

[link]

2021. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hu de köszi. sohasem vittem még semmit se szervízbe.
2021. máj. 9. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom lepucoltad az oleifob réteget. Bár nem hiszem, hogy ez lenne a gond. Szervíz. Ott pontosan megmondják mi a gond és mennyibe kerül.
2021. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!