Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem e-bay-ről egy TV-t,...

Vettem e-bay-ről egy TV-t, ami állítólag 8k-s, és van benne subwoofer, de..?

Figyelt kérdés
De vannak vele problémák, amikor a TV-t a talpára állítottam, eltört mind2 lába, mert a tv iszonyatosan nehéz. Amikor bekapcsoltam, a képe jó volt, de kb 10 perc után kifehéredett, és valamit kiírt kínaiul, amit sikerült lefordítanom 0z5o49 error(processor error pls restart the television), amikor a beállításokban bekapcsolom a subwoofer-t, és az X-bass-t, leveri a biztosítékot. Maga a TV 43ezer volt, úgyhogy próbáltam hívni az eladót, de szerinte ő nem árul ilyen TV-t. Mit tegyek? Hogyan kaphatom vissza a pénzemet?
2021. máj. 9. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem szabad mindenféle noname olcsó "TV"-nek nevezett vackot megvenni.

8k? Ez a tipikus mindent tudó tv, mint a Wishen 5G-s 8gb RAM-os 512gb-ROM-os telefon 30k-ért.

2021. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen egyszeru lenne csucs tv-t venni,akkor nagyon kevesen vennek meg a tobb szazezres televiziokat.
2021. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki elhitte hogy 43 ezerert kap egy 8k-s tv-t, az megerdemli.


Ha esetleg erdekel, van egy Toyotam, siman viszi a 190-et es 6s alatt gyorsul 100-ra (istenuccse nem hazudgalok teso!), ki kene fizetni elore es akkor feladom kontenerben, itt van mar Rotterdamban csak a vamra kene kis eloleg, 210-bol sztem siman kijon, ha kevesebb lesz majd levonjuk az arabol, ugye menni fog?


A penzedet buktad, a kinai elado rohog a markaba, te meg elkonyveled szepen tanulopenznek.

2021. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy kinai laptopot vettem 20ezer forintert,kivancsisagbol,amin meg windows is volt.:) Bekapcsoltam,beleptem a bongeszobe,hogy letoltsem a Chromeot es kikapcsolt. Eszembe sem jutott,hogy panaszkodjak vagy megprobaljam visszakerni az arat
2021. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezt már buktam?
2021. máj. 9. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Probaljuk ujra, egyszerubb szavakkal, hatha akkor megerted: igen, bebuktad.
2021. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát ez szivacs...

De mindegy, vannak részek a TV-ből, amiket tudok hasznosítani.

2021. máj. 9. 16:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
biztosan azok is nagyon biztonsagosak es teljesitik a rajuk irt parametereket :D
2021. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát a kijelző lehet olyan HD, a hangazóró elvileg 2hzhz-5khz-et tud, a többi hangszóró pedig 20hz-20khz-et.
2021. máj. 9. 16:38
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
54 ezerért kaphatsz egy monitor-tv-t (Samsung). Vagy 4 éve vettem. Nem sok minden van benne, nem csicsa a köbön, de optikai kábelen tökéletesen működik. Van benne vagy 100 csatorna. És csak 10 ezerrel került többe. Nem éri meg használtan venni.
2021. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!