Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem e-bay-ről egy TV-t,...

Vettem e-bay-ről egy TV-t, ami állítólag 8k-s, és van benne subwoofer, de..?

Figyelt kérdés
De vannak vele problémák, amikor a TV-t a talpára állítottam, eltört mind2 lába, mert a tv iszonyatosan nehéz. Amikor bekapcsoltam, a képe jó volt, de kb 10 perc után kifehéredett, és valamit kiírt kínaiul, amit sikerült lefordítanom 0z5o49 error(processor error pls restart the television), amikor a beállításokban bekapcsolom a subwoofer-t, és az X-bass-t, leveri a biztosítékot. Maga a TV 43ezer volt, úgyhogy próbáltam hívni az eladót, de szerinte ő nem árul ilyen TV-t. Mit tegyek? Hogyan kaphatom vissza a pénzemet?
2021. máj. 9. 13:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
67%
Ez egy picit aljas,de sózd rá valakire egy vásárban és talán kifut abból az árból egy fullhd samsung vagy philiph tv. Frl foghatod annak id hogx nem kell minden szirszart megvenni ebayről. Inkább megbízható helyről kell megvenni. És mar buktad az egészet,hagyd is.
2021. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan elhitted, hogy kapsz egy 8K tv-t mindössze 43 ezerért???!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Euróban biztos, de Forintban nem, ennyire jó adórendszer még Kínában sincs, hogy ez bárkinek is megérje! Ne hari, de aki komolyan ennyire naív, az megérdemli!!!

Az eladót meg hiába hívod, tipikus csaló, hamis hirdetési szöveggel neten könnyen eladja, utána telefonon beszélve meg könnyen letagadja a dolgot, hogy ne háruljon rá semmi!

2021. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgyis, TV-ben nincsen sub, csak kb egy középsugárzó. 8K meg még nem teljesen elterjedt, lásd, a youtube-on alig, vagy nem is találni 8k-s videót. Az X-bass pedig tipikus átvrtés, a kínai 1500ft-os olcsó rádiókra van írva, de semmi közze a basszushoz.
2021. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!