Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire jó minőségű a JBL...

Mennyire jó minőségű a JBL tune 510bt? Megéri az árát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Előnye, hátránya van? Köszi a válaszokat előre is!

2021. jún. 5. 10:47
 1/3 Vortrex ***** válasza:

Én (is) most vettem a spárban, pontgyűjtővel 10k-ért. Igazából ennyit megér, de többet biztosan nem. Azért drága, mert JBL, pedig látszik rajta, hogy egy kis egyszerű szerkezet, túl nagy csodát nem lehet tőle várni.

Szerintem mindenből négyes alá: a mélye is jó, de nem kell tőle hanyatt esni, a magas hangok is jók, de attól se kell hanyatt esni, szerintem a középfrekvencia az, ami egy kicsit tompán hangzik, de igazából az is elég jó. Az akku üzemideje viszont eszméletlen, több órás zenehallgatás alatt esett 2%-ot, és még nem sikerült 90% alá merítenem. A keretére sokan panaszkodnak, hogy "gagyi" mivel keskeny és műanyag, de igazából elég jól illeszkedik a fejre és annyira nem nyekenyóka, szóval szerintem az rendben van, mondjuk 10k-ért biztosan (spáros kedvezmény), de 18k-ért bevallom én is többet várnék.

Kicsik a fülei, tehát a külzajt nem szigeteli olyan jól. Ha szól a zene, attól még behallatszik mit mond a melletted álló.

A technikáról annyit, hogy támogatja a bluetooth-os AAC audio kodeket is az SBC mellé, a legtöbb olcsó bluetooth fejes csak az SBC-t szokta (ez a legegyszerűbb kodek), 44.1kHz-es mintavételezési gyakorisággal (magyarul semmi extra, ez a legalacsonyabb érték, de ebben a kategóriában az összes ilyen). Igazából android-on nincs jelentősége, inkább az iPhone-ok az AAC kodek mágusai, egy iPhone-ról talán leheletnyivel jobban szólna.


Lényeg a lényegben, hogy habár a hangja szerintem csak átlagosan jó, és elég egyszerű a szerkezet is, de spáros pontgyűjtővel 10ezer Ft-ért mégis csak egy márkás terméket kapsz, amin azért jól mutat a JBL felirat, és szerintem egész sokáig bírni fogja majd, szóval így megéri, de ugyan ezt a terméket az eredeti 18 ezer Ft-os áron biztosan nem venném meg.

2021. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen <3
2021. jún. 7. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szorítja a fejem, de hangja nagyon jó, viszont a mikrofon hanga nagyon silány
2021. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!