Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen profilképet csináljak/v...

Milyen profilképet csináljak/válasszak Instagramon/Facebookon, ha nem akarom, hogy egy átlagos kép legyen az arcomról?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretem az arcom, a testem sovány, a fülem eláll. De láttam ilyen megoldásokat, hogy egy része látszik az embernek, a másik sötétben van. Ezek titokzatossá teszik az embert, én ilyet akarnék. Milyen kép lenne menő?

2021. jún. 21. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olyat akarnál, akkor olyat rakjál ki. Mi a kérdés?
2021. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy milyen megoldások vannak, melyik néz ki szerintetek legjobban?
2021. jún. 21. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi sem tudjuk melyiken néznél ki jól.

Csinálj többféle képet, aztán válogass köztük, vagy mutasd meg másoknak, hogy véleményezzék.

Ha azt kellene elképzelnem hogy egy krumpli hogy nézne ki egy fotón, az még elmegy, de téged nem tudlak.

2021. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!