Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 és Xbox360 között miért...

PS3 és Xbox360 között miért mondják egyesek azt hogy Xbox360 jobb a játékélmény?

Figyelt kérdés
Hiszen ugyan az a grafika, játékmenet..stb
2010. aug. 26. 08:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ha már a Kinect-et emlegetjük, a Sony is kiadja a PlayStation Move-t.
2010. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
67%

Nagyokat szoktunk haveromal röhögni amikor mindenfél baramságokat szoktak írni a PS3 joystickról!

Eddig az volt a csúcs amikor valaki azt írta (nem ebben a kérdésben) hogy neki nem ér össze a hüvelykujja a két analgkarhoz a ps3 joynál! Hát annak az embernek valami nagyon elb@szott keze lehet!

Én nem szoktam tapasztalni a ps3 joy használatánal ezeket az álítólagos kéz fájdalmakat, és ujj,kéz zsibbadásokat! Szerintem mások se,csak van itt néhány elvetemült Xbox fan aki ezeket bekamuzza hogy a ps3-mat sz@r-nak tüntesse fel!

2010. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
azért xbox360ra is van néhány exluzív Halo, Fable, Forza Motorsport, Tales of, és az xboxos tábor is megkapja a következő Metal Gear-t na és a FF 13 se volt már exclusive
2010. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
és a PSP joy nagyon vacak még nagyon benne van a műanyag burkolatban
2010. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
és ne is beszéljünk arról hogy a FAT PS3 széria most halálozik el nagy számban
2010. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

13:23

ezt te hol olvastad?

2010. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
console corenerben dolgozó monda
2010. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

érdekes!

sok ismerösömnek van ps3 fat gépe és semmi gond nincsen a géppel!

nekem is 2 éve megvan,hibátlanul müködik sose volt szervízbe!

2010. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%
minden második xbox hibás.már ezért érdemes ps3-at venni.meg amúgyis a ps3-hoz sokkal több,extra van ,mint az xbox-hoz.és szerintem a ps3 kontrollere kényelmesebb,mint az xbox-é,mert legalább belefér a kezedbe és nemkell az elemeket töltögetni,ha játszani akarsz.
2010. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan olyan sok sík hülye van itt... Vegyél hozzá 3000-ért Play&Charge Kit-et, amihez jár egy akksi is, amit a a kábellel lehet tölteni, és elárulom neked, hogy elég szar a PS3 kontroller akksija;) Ja, a PS3-ak tényleg haláloznak, és épp az a szívás, hogy csak 1 év gari van rá, míg x360 ha beszarik (ja, amúgy az új xboxok sokkal halkabbak, megbízhatóbbak, hatalmas HDD, Wi-Fi stb.) akkor csak hívod az MS supportot és 1 napon belül jönnek gépedért, elviszik Németországba (most meg nem mondom, hogy pontosan melyik városba, ha jól tudom Düsseldorf-ba) majd 1 hét múlva csöngetnek, hogy kész van a gép.. Míg ha egy PS3 beaszarik... Hojjajj... 3-4 hét, de volt akinek 1,5 hónap után javították meg PlayStation-ét.
2010. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!