Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősítő bemeneti jelszint,...

Erősítő bemeneti jelszint, hogy jó?

Figyelt kérdés

Vettem egy erősítőt amin van kivezérlés jelző, összekötöttem a géppel winampról szólnak a a zenék.


Mondjuk adott X hangerő amin hallgatni szeretném. Ugy ezt elérhetem úgy is, hogy winamp 20%-on erősítő 50%-on (csak mondok egy példát). De ugyanakkora a hangerő ha 70-10% os arányban van. Elsőnél persze a 8 ledből alig pislákol 1-2...


Van ennek valami jelentősége a ledeken kívül? Hangzásbeli különbséget nem vettem észre. Valaki azt mondta nekem úgy jó ha a durvább basszusoknál néha-néha beleszalad a pirosba (uccsó led).

Vélemény?


2010. aug. 26. 14:30
 1/1 anonim válasza:
Elvileg úgy kell beállítani hogy a zöld ledek világítsanak de a sárgák már csak villogjanak. Én sem értem pontosan hogy működik csak annyit tudok hogy a jelszintnek 0-nál kell lennie (az utolsó zöld led világít). Így nem fog torzítani a hang és max hangerőt is el lehet érni. Remélem segítettem valamennyit.
2010. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!