Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Canon EOS 550 D -ről milyenek...

Canon EOS 550 D -ről milyenek a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Érdemes venni ilyen gépet átlagos amatőr használatra?Ez kellően jó hogy az ember gyakorolhasson vele és jó képeket csináljon de mégis megfizethető?
2011. febr. 27. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel a géppel, már el lehet kezdeni fotózni :)

Ez az amatőröknek elég és szerintem csak a 7D +++ kategóriát nevezhetjük a profiknak szánt gépeknek!

A kitobit felejtsd el, vegyél helyette valami értelmes üveget!

Én ehhez Tokina 16-50 f2.8 és Tokina 50-135 f2.8 obikat vettem, mert sajnos a Canon -ok nem nekem lettek tervezve (árban)...


Ha erre nincs keret, akkor én az 500D -t venném jobb objektívvel!

2011. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok köszi a választ

Ez amúgy kategóriáját és felhasználhatóságát illetve a tudását tekintve hová sorolható?

Tehát mondjuk ez már egy közép-alsó kategóriás gép?

2011. febr. 27. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kb a D90 -el van egy kategóriában.
2011. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudásilag, ketegóriailag az amatőr szint teteje, ennél lejebb a D1000 van, ez felett a 60D. De most jelenik meg a 600D amugy. Megéri megvenni, megtanulsz vele fotózni. Ha olcsóbb de jó obit akarsz, akkor a favorit 17-50/2.8-as Tamront javaslom, nagy fényerejű obiként pedig a Canon 50/1.8-asát. Kitobit véletlenül se használj, egy igazán jó bridge gép készít olyan képet mint a kitobis DSLR-ek.
2011. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!