Mik a tapasztalataitok a hazai gyártású (Orion) LCD/plazma tévékkel? Vannak olyan megbízhatók és jó minőségűek, mint a "nagyok" (Philips, Samsung, Sony, stb. )

Figyelt kérdés

A jelentős árkülönbség miatt érdekel.


Milyen márkát ajánlanátok egyébként?


2010. máj. 6. 14:57
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekem 3 éve van Orionom,semmi probléma nem volt vele.

Most vettem egy Samsungot és azért sokkal szebb képe van,persze az Orion sem rossz azért.

Talán ami zavaró az Ori,nál,hogy oldalról nézve sötétebb a kép,ami a Sam. nál a 175 fokos látószög miatt nem észrevehető.

2010. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Orion nem hazai gyártású. Mivel a cég gyakorlatilag nem is létezik. Egy képviselet van csak, ami megtartotta a régi magyar márkanevet, de a gyárat közel 20 éve felszámolták. A magyar Orion emblémával ellátott (inkább mondom: itthon felmatricázott) termékek török vagy kínai készülékek. A nem magyar Orion emblémás termékek (mert máshol is volt cég ilyen néven) szintén ugyanez.
2010. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem az előttem hozzászólót ! Nincs magyar gyártású Orion termék, többségük Kínából jön és csak névhasonlóság van köztük.Viszont tapasztalatból mondom hogy elektronikai termékek terén nagyon erős az Orion, tehát vannak olyan megbízhatóak mint a nagyon, csupán a gyártási minőségben térhetnek el(olcsó műanyag alkatrészek, illesztési hibák).

Én megvenném akármiről van szó.

2010. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ellentmondanék az előttem szólónak: házimozit, és asztali dvd-t véletlenül sem vennék Orion névvel. Dolgoztam olyan helyen, ahol minden másodikat még aznap visszahozták, mert beállt mint a szög. :))
2010. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát.... tényleg semi köze a régi magyar orionhoz - ekkissé albán szabvány szerint készülnek. Egyik ismim vállalkozása azért ment tönkre, mert orion termékek javitására is szerződött :(
2010. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Orion valóban árnyéka régi önmagához képest, megmerem kockáztatni, hogy a 70-80-as években gyártott Orion hangfalakat még ma is dicshimnusz kísérné. Szóval Kínai Orion létezik, viszont láttam Olaszországban összeszerelt Videotont is. Globalizáció.
2012. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!