Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet otp szépkártyával(...

Leányzó27 kérdése:

Hol lehet otp szépkártyával( szabadidő, vendéglátás ) műszaki cikkeket venni? Akár személyesen vagy online?

Figyelt kérdés
Otp szépkártya
2021. aug. 3. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, nem arra van.
2021. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már mondtuk, hogy sehol.
2021. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jah bocs kérdező, ősszekevertem egy másik kérdéssel: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

#2 voltam

2021. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nomadsport.eu

Bár leginkább csak kisgépek és kéziszerszámok vannak, ráadásul 10-20%-al drágábban, mint máshol, de jó pár százezret költöttem már náluk.

2021. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Herceg Feri válasza:
Na végre egy normális válasz a kérdésre. Én is ilyen boltot keresek. Köszönöm az előzőnek.
2021. szept. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném, hogy a szép kártyával csak az üzletekben lehet fizetni, a házhoz szállítást más csomagos cégek végzik, náluk csak bankkártyával és kp-val. Online szoktam kiválasztani és megvenni a termékeket, majd átsétálok a tőlem 200 méterre lévő üzlethez és ott kifizetem, majd hazaviszem a cókmókot.
2021. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!