Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Belépő hangosításra mit vegyek?

Belépő hangosításra mit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Otthonra, kisebb rendezvényekre, házibulira, kerti partira keresnék valami belépő hangrendszert. A keret olyan 110-120K, ebbe bele kellene férnie vagy egy aktív hangfalpárnak, vagy végfok + 2 passzív hangfal.

Nem tudom, melyik kiépítéssel járnék jobban, vagy konkrétan miket érdemes néznem ilyen árban.

Túl nagy elvárásom nincs, csak szóljon elég erőteljesen ilyen felhasználásra, és árához képest szépen.


Aktív hangfalból nézegettem Castone, Behringer, Omnitronic, Alto márkákat, de nem ismerem őket.



2021. aug. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Alanyi jogon rendelhetsz onlune, illetve álhatsz el 14 napon belül ha nem jött be neked a választás.
2021. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az oké, de kéne valami támpont. Mindet nem rendelhetem meg. Legalább valami márka, vagy típus, amit valaki már hallott, vagy ismer olyat, aki hallotta, és jónak vélte :D
2021. aug. 7. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Thunder Audio passzív hangfalait tudom ajánlani, melléjük esetleg egy The T-amp márkájú mérethez megfelelő végfokot. :)
2021. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg magának a Thunder Audio-nak is van végfok családja.
2021. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Alto aktív ládám van, árához képest szódával elmegy. Ismerősnek Behringerje volt, de elég hamar kontaktos lett. Ezek low end kategória, de a te céljaidra talán megfelel. Ne várj tőlük csodákat...
2021. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!