Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A piros hdd jó a játékoknak?

A piros hdd jó a játékoknak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

WD Blue HDD – tárhely általános jellegű otthoni felhasználásra. Tényleg megbízható, a kéket választva nem foghatunk mellé.


WD Green HDD – ugyanaz, mint a kék, csak enyhén alacsonyabb teljesítménnyel, környezetbarátabb kiszerelésben, alacsonyabb árral.


WD Black HDD – teljesítményorientált: játékra, tartalomgenerálásra ajánlott. Az egyik legdrágább HDD.


WD Red HDD – NAS-meghajtó. Hálózati adattárolásra optimalizált.


WD Purple HDD – megfigyeléshez, 24/7 használatra.


WD Gold HDD – ez a leginkább prémiumkategóriás WD merevlemez. Adatközpontokba, szerverekhez.

2021. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
... csak annyit kerdeznek, hogy ki vesz mar jatekok ala HDD-t?
2021. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
van, aki tud tíz másodperccel többet várni, mire elindul a játék :)
2021. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szirty ***** válasza:
100%

"... csak annyit kerdeznek, hogy ki vesz mar jatekok ala HDD-t?"


...csak annyit válaszolnék hogy azok akik nem sznob gamer vérpistikék sok fölösleges pénzzel, hanem tudnak ésszerű kompromisszumokkal élni.

2021. aug. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"sznob gamer vérpistikék"

aham... szóval egy 480GB-os WD green M.2-es SSD 18-19k. És ez már bőven sokkal gyorsabb mint egy HDD. Nem feltétlenül kell mindenféle Samsung EVO cuccokat venni.

Nekem is egy M.2-es Green SSD-m van, teljesen jó a sebessége a rendszernek és a játékoknak is.

A Red vinyónál amit a kérdező akar venni mindenképpen kiválóbb! :D

Egy átlag 1TB WD HDD-t meg 15-18k-ért kapni. Szerintem megéri elgondolkodni az SSD-n!

2021. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szirty ***** válasza:
47%

Igazad van teljesen. Ésszerűen kell dönteni.

A válaszom azért született hogy kompenzáljam a kérdés stílusát.

2021. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogsz két darab Black-ot azt bedobod Raid0-ba !
2021. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5 És akinek mondjuk 4TB tárhely kell?


4TB-nyi SSD ára egy vágyom, ellenben veszel 1TB vagy 512GB SSD-t (bőven elég mindenre) és MELLÉ (nem helyette!) egy nagy kapacitású HDD-t, sokkal jobban jössz ki.

2021. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#4, #8: csak epp a kerdezo jatekokhoz akar HDD-t, nem nagy mennyisegu adat tarolasara. Szoval a kerdes tovabbra is valid: ki hasznal jatekok ala HDD-t, amikor arra az adatmennyisegre az SSD-k is elerheto aron vannak?
2021. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Mondjuk nekem is egy 512-es SSD van a gépben, de a GTA5-öt már muszáj voltam a HDD-re telepíteni, mert az SSD-re nem fért volna rá (Windows+programok+néhány játék, szabad hely 80GB) illetve van még három, egyenként 15-20 GB-os játékom, amit még nem töltöttem le, szóval az az 512GB nem túlzottan elegendő, játékra, főleg ha valaki komolyabban "gémerkedik"


Szerintem a kérdező ezért érdeklődik HDD iránt, mert vannak igen nagy méretű játékok, akár több tíz, de akár száz GB-osak is

2021. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!