Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki milyen 55 colos led tv-t...

Ki milyen 55 colos led tv-t ajánlana 300 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Sokat nézelődtem és egyenlőre a Samsung Q70a a legszimpatikusabb ebben az árkategóriában. Ami fontos hogy 100 Hz legyen mert nem akarok elmosódott képet mozgáskor. Fontos még hogy konvertálja fel az alacsonyabb felbontást is mert főként filmeket és tv műsorokat néznék rajta. Nyilván a kép minősége az elsődleges. Az Lg tvken sajnos elég gyenge a fekete minősége ezért azok nem tetszenek. Gondoltam az oled-ekre is de azok drágábbak és amúgy is tartok a beégéstől is. Előre is köszi a válaszokat.

2021. aug. 22. 18:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Még egy lehet hogy buta kérdés. Az igaz hogy az oled tv-k képminősége romlik az évek alatt?
2021. aug. 23. 10:07
 12/19 anonim ***** válasza:

Nincsenek arról információim, hogy romlana az OLED képminősége az idő elteltével.


Nem tudom, hogy mikor jönnek a 2021-es Sony tévék, azonban én nem várnék a helyedben rájuk, mivel nagyon magas áron kezdő jönnek, és nem hinném hogy sokkal jobbak lennének, mint az elődjük.

Ahogy az LG OLED C széria esetén is láthatjuk, évről-évre butítottak a készüléken.

2021. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi a válaszokat. Még átgondolom az oledet. Majd megnézem élőben valahol hogy milyen a képe, mert nekem a youtube-os összehasonlításokban sokkal a sötétebbnek néz ki mint pl a qledek. Lehet hogy sötét szobában ez nem zavaró, de nappal világosban már kérdéses. Hiába jó a fekete és így a kontraszt is ha olyan sötétnek tűnik a kép még ha például süt is a nap a filmben. :D
2021. aug. 23. 13:52
 14/19 anonim válasza:

Hisense-ről mi a véleményetek?


[link] - itt írnak róla


Itt azt írták, hogy nem olyan jó, mint a Sony: [link]


Ez a lézer tv, elég gagyi nem? [link]

2021. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nem bízok más márkákban ha tv-ről van szó csak a Samsung, Lg, Sony hármasban. Nálam a Hisense szóba sem jöhet. Szerintem nincs az előzőek szintjén. De ez csak az én véleményem. Lehet nincs igazam.
2021. aug. 23. 18:46
 16/19 anonim ***** válasza:
A Hisense az a kategória, mint a TCL. Ár-érték arányban kiemelkedő.
2021. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Samsung, LG, Sony, még a Panasonic-al egészítsd ki, mert nagyon jó tévéket gyártanak.
2021. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 xKakashix ***** válasza:
Hisense U8G kint amcsiba nagyon jó választás, sajnos az európai verzió csak egy gagyi koppintás, utána néztem
2021. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Egyébként meggyőztetek. Utánanézegettem és mostmár vagy a Sony KE 9096 nál vagy az Lg cx nél maradok.
2021. aug. 26. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!