Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Mm-ben vásárolt SONY márkájú...

A Mm-ben vásárolt SONY márkájú tws fülesem nem teljesíti a dobozon feltüntrtett adatokat, visszavihetem?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen fülest vettem 1 hete a mediamarktban 60.000-ért. Tökéletes a hangzás és a zajszűrés is nagyszerű DE a dobozon feltüntetett 6 óra lejátszási időből jó ha 4-et tud kikapcsolt zajszűrés mellett 2/3 hangerőn. Ill a 10 perc töltés 90perc zenehallgatasból is csak 35perc a valós. Visszatudom így vinni, jogos a panaszom?


2021. aug. 23. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hátt... esélyes, hogy ki van magyarázva ez az apróbetűs részben. De egy próbát megér.


Ha pedig netes vásárlás volt, akkor élj a 14 napos elállási jogoddal! Ezért érdemes netről rendelni mindent.

2021. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

12.3. A fogyasztónak minősülő Vásárlót nem illeti meg az elállási jog



lezárt csomagolású hang-, illetve képfelvétel, valamint számítógépes szoftver példányának adásvétele tekintetében, ha az átadást követően a fogyasztó a csomagolást felbontotta;

olyan nem előre gyártott termék esetében, amelyet a fogyasztó utasítása alapján vagy kifejezett kérésére állítottak elő, vagy olyan termék esetében, amelyet egyértelműen a fogyasztó személyére szabtak.

olyan zárt csomagolású termék (így különösen Lázmérő; Fülhallgató, Fejhallgató, headset, gamer headset;

2021. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal higiéniai eszköz a fülhallgató, így arra ugrik a 14 napos elállási jog.
2021. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na utánaolvastam az apróbetűsben... tudja a leírt adatokat HA KIKAPCSOLSZ MINDEN HANGZÁSJAVÍTÓ KODEKET...
2021. aug. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!