Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó ötlet lenne venni egy Xbox...

Jó ötlet lenne venni egy Xbox Series S-t amíg a vga árak visszaesnek normálisra?

Figyelt kérdés

Már lassan 5 éve anyám laptopján játszok, eléggé belépőszintűnek számított új korában is (i3-5005U, GF 920M, 4GB RAM), de a MesterMC elfutott rajta, 10 évesen meg nem kellett más :D


De azért már kéne valami erősebb, már egy ideje le akarom váltani, eddig gyűjtöttem rá, és mire meglett a tervezett keretem, arra felmentek az árak, k. anyját a cryptobászányoknak.


PC párti vagyok, mindig idegenek voltak a konzolok, 6 éves korom óta csak laptop volt itthon, van most egy kontrollerem, de nem valami jó szerintem. Azon gondolkoztam, hogy lehet veszek egy Series S-t, egy 1440p monitort, és egy billentyűzetet, ezekre van elég pénzem, aztán ha lesz gép, akkor már megvannak a perifériák. Legfőképpen cod warzone-nal szeretnék játszani (120fps módban), azt láttam, hogy lehet egér+billenytűzettel. Majd 2-3 évre rá talán beszerzek egy gamer gépet, ha egyáltalán lesznek még normális árak. Addig szerintetek elég jó lenne az Xbox?



2021. szept. 3. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

miért ne lenne elég?

nekem is xbox van , pont ez

én overwatchozok jelenleg

kontrollerel nyomok mindent mert az egér billentyűzetet nem szeretem

2021. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
Ha a játék az elsődleges, akkor teljesen jó az XBOX Series S, ennyiért PC-t nem raksz össze, amin így futnának a játékok. Itt inkább a játék ára, ami vészes, pc-nél a torrentezés segít ezen.
2021. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
annak aki multyzni szeretne nem segít a torrent
2021. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!