Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen true wireless (vezeték...

Milyen true wireless (vezeték nélküli) fülhallgatót ajánlanátok? több lenn

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ami minőségi hangzást nyújt, és jó a basszus benne, nincs árkorlát.

Airpods kizárva, mert nincs iphone-m.



2021. szept. 4. 03:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2021. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez a füldugó fajta nem esik ki könnyen a fülből? hisz alig tartja valami, mondjuk az airpodsot sem, de annak legalább van ilyen hosszabb szára
2021. szept. 4. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Androiddal is lehet airpodsot használni.
2021. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de ugy nem tudom kihasználni minden funkcioját, ráadásul sokak szerint hangzása is rosszabb emiatt
2021. szept. 4. 16:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát a sokak rosszúl mondják. Így használom. Ebbe dologba(és sok másba is) az Apple a legjobb....
2021. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát ez tuti nem igaz, kis utánakeresés után a legjobb hangzású vezeték nélküli füles a sennheiser momentum true wireless 2.

Android is jobb mint az ios, testreszabhatóbb, több applikáció van. Max az árban a legjobb az apple, mármint a legdrágább :D

2021. szept. 4. 22:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a hang számít.


Egyébkémt meg azt a füllhallgatót, nyomokban sem tudná kielégiteni a telefonod. Egész egyszerűen, lehetne ultrajó benne a basszus, ilyen hang olyan hang, de a telefonod főleg bluetoothon keresztűl, egy jóminőségű, de messze nem olyan jó hangot ad, mint a számítógéped milliós hangkártyával... pedig ugyanaz az eszköz.


De mindegy, nem szeretem ha valaki nem meggyőzhető.

2021. szept. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mármint azt mondod hogy akármit vehetek, a minőség nem lesz az igazi? drága telefon is kell hozzá??
2021. szept. 5. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, egy jackes fejhallgató, jackes füllhallgató, de leginkább hifi rendszer kell hozzá. De ez az én véleményem, ha nem vagy audiofil, akkor elég, az, amit elégnek gondolsz...
2021. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Samsung-ból bármelyik. Nekem Samsung Galaxy Buds Live van, mert nem szeretem azokat, amik nagyon mélyre mennek a fülben. Ha te is így vagy vele, akkor a Buds Live-ot ajánlom neked is, ha nem, akkor bármelyiket. Itt vannak megjelenési sorrendben:

Samsung Galaxy Buds:

[link]

Samsung Galaxy Buds+:

[link]

Samsung Galaxy Buds Live:

[link]

Samsung Galaxy Buds Pro:

[link]

Samsung Galaxy Buds 2:

[link]

2021. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!