Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC-től Cisco DRV médiaboxom...

Adamliget11 kérdése:

UPC-től Cisco DRV médiaboxom van. Most a Vodafone TV boxra akarják cserélni. Melyik csatornákat engedi rögzíteni? Pld.: éjszakai krimik stb. A visszanézhető tartalmak gondolom nem változnak.

Figyelt kérdés

#Vodafone TV #Vodafone set top box #Vodafone tapasztalatok #Vodafone TV set top box
2021. szept. 4. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
kb. a csatornák fele, de csak 90 napig tárolja a rendszer, internet kell hozzá (a felvételhez is, de ezt a vodafone biztosítja, díjmentesen, ha nincs) és a visszajátszónál van olyan csatorna amin már nem elérhető, de olyan is amin csak a VTV-n. Ha nincs hűséged akkor mond, hogy nem fogod átvenni vagy ilyesmi , legalábbis nem ajánlom, vezetékelés, lassú is picit... A visszanézője a boxodnak még ősszel megszűnik, de , ha megvagy elégedve a csak felvétellel akkor szerintem valahogy tartsd meg vagy nem tudom, de a másik box picit necces.
2021. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változás! Egyes vagyok. Csak 2022 év elején kapcsolják le ezeket a plusz funkciókat! [link]
2021. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen hazudnak, mint a vízfolyás, mert nálam pár napja konkrétan letiltották a box smartkártyáját. Na innentől kezdve egyik kódolt csatorna se jön be, csak a kódolatlanok, visszanéző off, még a kódolatlanokon is.

Tehát ha igazat írtak volna, az élő adást még január után is kéne tudnom nézni, a visszanézőt meg még minimum egy hónapig.

2021. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!