Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kislányom kapott egy régi...

Kislányom kapott egy régi Lenovo Yoga tab3 tabletet. Lehet vele valamit kezdeni hogy rendesen működjön?

Figyelt kérdés

A tablet anno középkategoriásnak számitott a maga 16gb rom 2gb ram memoriájával. Android 5.1.1 van rajta.

Nem várok csodát tőle, de még youtubenál is van hogy lefagy, van pár egyszerű oktatójáték amin játszana a kislány, de azok is akadnak, lefagy, kilép. Az alkalmazás nem válaszol..

Csináltam egy hard resetet a szerviz menüből. Sokminden nem változott.

Lehetne vele valamit kezdeni, vagy kész ez ennyit bir?

Mert akkor inkább eltünik egy nap és egy sirast hallgassak mint napi 3at mert nem akar müködni.


2021. szept. 7. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Meg kell tanulni kezelni.
2021. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom kezelni 😅

A telefonomon is Android van, igaz 11 es és 6gb ram hozzá. Sose fagy le, mindig azt csinálja amit szeretnék.

De ha te jobban tudod kezelni akkor adhatnál pár tanácsot nekem hozzá. 😋

2021. szept. 7. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, sajnos...2015-ös telefon, már a Google nemhogy nem frissíti, de elavultnak tekinti. Sajnos.
2021. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az adott tablet rossz, de a hardvernek simán elégnek kellene lennie ilyesmihez. Nekem egy hasonló korú és teljesítményű (Intel Atom processzoros) Windows tabletem van, viszonylag kényelmesen használható, 1080p videók sem akadoznak.
2021. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
A 4 -es írja jól. Az a tablet jó tablet. mármint tipusban. Valamiért a tied hibás lehet. De ezért nem a válaszolót kell lennullázni. Ezzel magadon se segítesz.
2021. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nullaztam le senkit, söt hasznosnak nyomtam az első kivételével mindenkit.
2021. szept. 8. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!