Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok olyat csinálni hogy...

Szoktatok olyat csinálni hogy mondjuk tepsiben sült húsnál magatoknak rendesen fűszereztek, babátoknak enyhén 1-2 szeletet? Ehet úgy 1 éves kislányom sült tarját?

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
1 évesen ugyanazt ették, mint mi, ugyanúgy fűszerezve.
2019. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Mondjuk van még mimdig hogy külön veszek neki ki vagy enyhébben fűszerezek. Egyébként is csak a só és cukor a tiltólistas
2019. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Só és cukor is kell a babáknak is, mértékkel. Nem fűszerezek semmit túl, ezért mindig kaptak a gyerekeim is. Egy évesen már aszt ették, amit mi is ettünk-
2019. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Azt eszi amit mi 1 éves kora óta. Nem fűszerezek neki semmi külön, ugyanúgy kap mindent ahogyan mi is esszük, “bababarátan” meg sem eszi. Azt hozzáteszem, hogy a férjemmel nem eszünk sem csípőset sem erős fűszereket.
2019. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Egy évesen azt ette amit mi, persze erőset nem tettem az ételbe, enyhén sóztam fűszereztem. A tarja nagy kedvence a fiamnak.
2019. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Én azt adtam neki, amit mi is ettünk. Én mondjuk nem használok sok fűszert, férjem pedig mindig utólag tesz csípőset a saját adagjába, mert nem szeretem. De szerintem a gyerek nyugodtan eheti, amit ti.
2019. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lucullus sertés fűszersóval szoktam fűszerezni ezt. Nem tudom jó e az neki?
2019. aug. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!