Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MacBook Pro 16” vagy MacBook...

MacBook Pro 16” vagy MacBook Air 13,3” M1 melyiket érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

Mindent megnéztem a piacon, Asus Gamertől is nekem a kijelző a lényeg legyen színhű. Én nem igazán játszok, kinőttem belőle.



Nekem a nagyobb kijelző többet érne, mint a jobb processzor.


Újonnan 360e- ért már lehet venni alap airt, 8gb rammal (ami néha kevés tud lenni) 256GB SSD-vel és a híres M1-el


De ha 16gb rammal kéred akkor már 480.000Ft kér az Apple



Új 16 pro 800-1100.000Ft között mozog


Használtan 550 től már láttam



2021. szept. 13. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Macbook Air elég.
2021. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kicsi a 13" nem-?
2021. szept. 13. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Felhasználás függő.


Nekem a 13" kevés. Hurcibálni frankó, de 16" pro meg drága arra a feladatra amire használnám.


Illetve nem ragadnék le a magyar áraknál. Külföldről is megnézném mennyibe fáj és a garancia ugyan úgy meg van. Egyedül a billentyűzet kiosztás lehet érdekes...


Arra vigyázz hogy a korábbi modellek bővíthetőek voltak memóriával az újak nem. Az hogy mire elég most 8Gb és mire lesz elég később azt nem tudom.


Nem az alap M1 -est venném. min 16GB Ram és 512SSD.


Szerintem.


Az hogy kicsi -e a 13" ki tudod póbálni egy boltban és megnézegeted a gépet.

2021. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
iStyle iCentreben vannak kiállítva asszem talán az MMben is
2021. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 savanyújóska ***** válasza:
Attól függ mire használod, ha csak a lakáson belül mozgatod, és multimédát fogyasztasz rajta, akkor az Air kevés lehet, főleg, ha nem is tudod kikötni TV-re, monitorra. Munkára/tényleges hurcibálásra viszont sokkal kényelmesebb, ezt neked kell eldönteni. Én 8 giga RAM-al nem vennék laptopot ma már, ha bármi erőforrásigényesbbet futtatsz, akkor az nagyon könnyen elfogy, 16-al sokkal gördülékenyebb az élet.
2021. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül M1 lett alapmodell, sok videót megnéztem és ha egy rakás dolog van megnyitva, ergo ésszerűtlen akkor gondolkodik el a gépezet…
2021. szept. 17. 17:38
 7/7 Henyba válasza:
100%

Ha sokat dolgozol a gépen jobb a Macbook Pro. Az Air-nél 3 év múlva kezdödtek a problémák, lefagyott, billentyüzet tönkrement, sokkal lassabb.

[link]

2021. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!