Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire lehet zavaró egy nem...

Majipoor kérdése:

Mennyire lehet zavaró egy nem magyar billentyűzet ipadhez ?

Figyelt kérdés

Munkában szeretném használni, ahol gyorsan sokat kell gépelni, ékezetekkel.

pl.Logitech Folio Touch billentyűzetes tokra gondoltam.



2021. okt. 8. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Eleinte eléggé,aztán megszokod.
2021. okt. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Air 4-hez használom már egy ideje, viszonylag könnyen megszokható, csak az elején kell megtanulni mi merre van.

Munkára remek választás szerintem ez a billentyűzet, nem fogod megbánni.

2021. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Munkában szeretném használni, ahol gyorsan sokat kell gépelni, ékezetekkel."

Ebben az esetben tuti a munka rovására fog menni!

Ráadásul ha pénzt keresel vele, akkor vissza fogja hozni az árát.... nem?

2021. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb billentyűzeten (mint ahogy a példaként felhozott billentyűzeten is) az ékezetes betűk helye ugyanúgy ott van, csak más van rányomtatva a gombra. Azaz, ha magyarra van beállítva a gépelési nyelv, akkor például ugyanúgy az L gombtól jobbra lesz az É+Á billentyű. Tehát ha már tudsz akár csak "félvakon" gépelni, akkor nem lesz vele gondod. Az egyetlen amire át kell szoknod, azok az í-Í gombok, amiket az Altgr+J és az Altgr+I (Jobb oldali Alt) gombokkal érhetsz el. Én évek óta ilyen billentyűzetet használok mindenhez, mert így sokkal nagyobb a választék. Szerintem hamar megszokható és csak egy minimálisan lassít a gépelésen az í betűk beírása.
2021. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csatlakozom, meg lehet szokni, főleg az ékezetes betűket ha sokat használod, rááll az agyad. Speciális(abb) karaktereknél már picit zavaróbb, mert pl. a zárójelek sem úgy vannak nyomtatva, stb. de nyilván ebbe is bele lehet jönni, ha meg csak ritkán kell, ki tudod azért találni, hogy mi hol van
2021. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!