Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valakinek tapasztalata Bookeen...

Valakinek tapasztalata Bookeen Notéa 10.3" E-book olvasóval? Hasonló termékek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék venni egy "paper tabletet". Egyetemre kellene jegyzetelni. Számomra fontos hogy csak a jegyzetelés legyen a funkciója tehát rendes hagyományos tablet nem jöhet szóba. Bookeen Notea olvasót néztem ki kedvezőbb ára miatt. Az igazi álom a Remarkable 2 de az árát én személy szerint sokallom pláne ha rendes tokkal stb. szeretném megvásárolni. Sajnos hazai piacon nem futott be így használtat se találtam eladót belőle. Ehhez hasonló termékötleteket nagyon szívesen fogadok amik olyanok mint a Remarkable csak éppen árban kedvezőbbek. Na de fő kérdésemre visszatérve van itt valakinek tapasztalata Bookeen Notea e-book eszközzel? Max összeg amit szánnék egy ilyen "jegyzettömbre": 145 000 Ft

Köszi előre is!



#tablet #e-book #papertablet
2021. okt. 20. 00:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!