Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tapasztalatok androidos ebook...

Leo432 kérdése:

Tapasztalatok androidos ebook olvasóval?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik használtak már androidos ebook olvasót. Kérlek, írjátok meg a tapasztalataitokat. lrjátok meg az olvasó típusát és az android verzióját is, ami rajta van.

2016. jún. 23. 07:14
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

5,0, 5,1 és 6.0 alatt is tökéletesen fut:

AI Reader

WPS Office

Cool Reader

TXTR ebooks


Nálam fent van mindegyik, mert nem kezel egyik sem minden formátumot.

A könyvlapozásra, olvasásra az AI és a WPS a legkényelmesebb szerintem.

2016. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt hiszem, pontatlanul tettem fel a kérdést :)

Olyan ebook olvasó készülékekre vagyok kíváncsi, amiken android van, pl. ilyen az Onyx Boox C67ML.

2016. jún. 23. 11:29
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Hopszahó, félreértettem. :D

Ebben nem vagyok illetékes.

De saját véleményem szerint a Kindle Paperwhite-okat esélyük sincs megközelíteni. Sem képminőségre, sem akku élettartamra.

2016. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Varga Péte4 ***** válasza:

Nekem is az Onyx Boox C67ML a szívem csücske, végülis mégsem azt vettem meg. A rajta futó FB readert nagyon szeretem, valamennyi mobil cuccomon az fut.

Valószínűleg, ha csak olvasásra használnád, akkor jó akkumulátor időket lehetne vele elérni, viszont ha böngészésre, esetleg játékok futttatására is használnád, lehet, hogy hamarabb lemerülne, mint egy tablet. Hozzávetőleges áramfelvételt mértem tableten is, meg olvasón is. Azt tapasztaltam, hogy mihelyt a processzor dolgozik, a teljesítményfelvétel durván megugrik. Olvasón lapozáskor kb. fél másodpercig 1-2W-ot vesz fel, böngészéskor viszont csaknem folyamatosan nagyobb a fogyasztás.

2016. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha van egyéb tapasztalatod, légyszíves azt is írd meg! Abban megnyugtattál, hogy ha csak olvasok rajta, akkor nem merül gyorsabban az akkumulátor, mint a nem androidos olvasóknál. Hallottam olyan véleményeket is, hogy az android miatt sokkal lassabbak az ilyen olvasók, mint a többi, de nem tudom hogy igaz-e.
2016. júl. 7. 07:19
 6/6 Varga Péte4 ***** válasza:
Volt nekem egy NOOK Simple Touch, amit rootoltam. Egymagos processzor volt benne 300 MHz-re visszafogva, Android 2.x futott rajta. Teljesen megfelelő így is - olvasásra. Feltettem rá ay FB-readert is, az is korrektül fut rajta még ezzel a csökkentett processzorsebességgel is.(csak azért cseréltem le, mert a háttérvilágítás nagyon hiányzott) Szóval ez a "lassúság" nem igazán értelmezhető számomra.
2016. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!