Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vodafone tv analógon milyen...

Vodafone tv analógon milyen csatornák fogható?

Figyelt kérdés
Vodafone csak maximum 3 set-top-Boxot ad. Nekünk 4 tv-nk van. Ha az egyik tv-be csak bedugok egy koaxot, akkor milyen csatornák jönnek be,vagy egyáltalán bejön valami?

2021. okt. 27. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint már nem adnak analóg jelet.

De ha a készüléked alkalmas rá, kártyát kérhetsz ha van benne interfész. Lényeg hogy CI+ legyen.

2021. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És a 3 Set-top-Boxon felül lehet kérni ilyen kártyát?

(Azt hiszem 500Ft)

2021. okt. 28. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk, Újpesten még bejön kb. 20 analóg csatorna. Nekünk a kártyát még az UPC adta, de csak egy járt ingyen. Kártya nélkül nagyon kevés csatorna jön be, a „királyi tv” csatornáin kívül csak néhány.
2021. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021 október 5-én küldött a vodafone sms-t, hogy az előzetes tájékoztatás szerint (ami nem történt meg) 2021 október 6-án 0 órától megszüntetik az analóg csatornákat. Így is volt, azóta nincs analóg csak digitális.
2021. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 28. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:

4#

Köszönöm a tájékoztatást, régebben néztem, akkor még volt.

2021. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Lehet, hogy nálatok nem pont akkor történt, de most megnéztem megint az sms-t, 2021 október 5-én 16:21-kor érkezett. Végignéztem az email-jeiket is, korábban tájékoztattak a Wi-Free, email, HorizonGo, sd csatornák megszüntetéséről, de az analóg csatornákról egy szó nem sok, annyit nem találtam.

2021. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hol laksz, van ahol még mindig van analóg adás, de ahhoz analóg vevő is kell.

Analóg esetén teljesen területfüggő, hogy van-e még egyáltalán analóg adás és ha igen, milyen csatornák jönnek be. Valami 20 körül van, de annak egy jó része közmédia, a maradék sport és csak ezután jön kb. a maradék 10.

Vagy analóg alatt digitális kódolatlant értesz?

Tessék itt a nudli kínálat:

https://www.youtube.com/watch?v=-seg3yrAokU

2022. jan. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!