Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meddig használható az elektrom...

Meddig használható az elektromos roller?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elektromos roller vásárlásán gondolkodok, de egy az, hogy nem tudom melyik lenne jó mert már most egy csomó fajta van. A másik az, hogy meddig használható egy ilyen roller? Évekig? vagy most megveszem azt fél év múlva már vehetek is másikat mert az akkumulátora meghal? Ha valakinek lenne hosszútávú tapasztalata elektromos rollerrel kapcsoltban akkor azt szívesen meghallgatnám.



2021. nov. 11. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ninebot G30 Max, 2000 km-t mentem vele, olyan mint az új
2021. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah az akku az ami vélehtően először tönkremegy majd benne. Azt hogy meddig bírja a jóégsetuggya. Ha 120 kiló vagy és kétszer körbejárod vele a várost -10 fokban nyél gázon és minden nap lemeríted%feltöltöd (sok töltési ciklus) akkor hamarabb tönkre fog menni. Ha meg csak meleg időben használod néhány km-t akkor jóval tovább fogja bírnia.

Mennyit mész, hova, emelkedők vannak-e, stb...

2021. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Amíg el nem csapnak leginkább :)
2021. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik lenne jó? Merre mész, vannak-e emelkedők. Mekkora darab vagy? Mennyit mennél vele naponta?
2021. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

M365 Pro 2,5év és 32718km alatt csak egy vezérlőhibám volt amit 13ezerből javítottam, illetve a gumikat cseréltem mert elkoptak.

(Tény, hogy a lehetséges hibaforrásokkal már vásárláskor tisztában voltam és az első 100km alatt kiküszöböltem őket.)

2021. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Várj még a vásárlással. Épp most integrálják az elektromos rollert a kreszbe, hamarosan kijönnek a változtatások. Nehogy az legyen, hogy most megveszed, aztán rövid idő múlva meg hajítod is ki, mert olyan feltételekkel inkább nem akarod használni.
2021. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha vigyázol rá, szerintem 3-5 évet simán kibírhat. Egy akku csere meg nem olyan bonyolult, jó eséllyel az fogja beadni a kulcsot előbb-utóbb.
2021. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!