Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb teljesítményű elektrom...

Nagyobb teljesítményű elektromos roller mennyire használható városban?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Gondolkoztam azon hogy veszek egy harley elektromos rollert, 2-300.000Ft körül látom neten. Biztosan mindenki látott már hasonlót, a duci kerekű, 1000 wattosra gondolok, amin van ülés is. Ugye teljesítményben egy robogóhoz közelít, viszont nem kell hozzá jogsi, ami előnyös, mivel 17F vagyok.

(Most persze lehet hogy kapni fogok olyan hozzászólásokat, hogy ne akarjak jogsi nélkül ilyen baromságokkal száguldozni, és jogosnak is gondolom)

Jelenleg biciklivel közlekedem a városban, (Budapest) a kreszt elég jól ismerem, télen-nyáron azzal megyek mindenhova, más városokba is.

Szóval felmerült bennem ez az elektromos roller, mert gyorsabban tudok vele haladni, és messzebbre is kényelmesen eljutok, a táska sem húzza le a vállam, és akár ketten is ülhetünk rajta.

Viszont a probléma egyrészt a hatótávval lenne, mivel elektromos. Arra is gondoltam hogy veszek mellé egy másik akksit, így megduplázva a hatótávolságot.

A másik hátulütő, hogy nem tudom egy ilyen “nagyobb” járművel mennyire egyszerű a városi közlekedés (nyilván nem a váci út belső sávjára kell gondolni, hanem bicikliutakra, csendes kisutcákra)

Ugye kis széles kerekei vannak, ami nekem elég szokatlan.

A lényeg tehát, hogy mennyire lehet használható ez a jármű a mindennapokban?


2021. jan. 21. 01:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!