Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg hosszútávra...

Melyik éri meg hosszútávra meg venni a Bluetooth kazetta adapter-t vagy a Jack kazetta adapter-t?

Figyelt kérdés

Az a lényeg sokáig működjön.


Ezeket néztem ki:

[link]

[link]


Az sem izgat log a kábel.



2021. nov. 19. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A BT tömörít (minőségromlás), bár egy kazettaadapter esetében azt hiszem ez lesz a legkisebb gondod. A nagyobbik az lehet, hogy a BT hajlamos meg-megszakadni, lagolni, lebontani-újracsatlakozni, ami rontja a zenehallgatás élményét.

A drót ellentétben régimódi ahogy maga a kazetta is, full analóg, retró, stb., hozza a fílinget - és csak akkor fog megszakadni, ha beleakadsz véletlenül.

2021. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az akkumulátor is tönkre fog benne menni pár év alatt?
2021. nov. 19. 18:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyiket vennéd meg a kettő közül ha neked kellene?
2021. nov. 19. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Csakis kábelest. Persze annak is el lehet gyilkolni a csatlakozásnál a kábelt, de ezeket a filléres vackokat nem egy életre veszi az ember.

Igazából jó lenne tudni, mire kell neked, mert minőségi zenehallgatásra nem alkalmasak. Inkább olyan vészmegoldások ezek.

2021. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teló, PC.

PC-be vettem Bluetooth USB adaptert.

Ilyen hifivel fogom lejátszani:

[link]

2021. nov. 19. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, te vagy a Millenium hifis? Miért nem ezzel kezdted? Jó lesz neked a legolcsóbb.
2021. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen.

Azért mert kazetta adapterről kérdeztem, hogy melyikkel járnák jól hosszútávra.


Az akkumulátor is tönkre fog benne menni pár év alatt Bluetooth kazetta adapter-be?

2021. nov. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!