Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik sztereo erősítő lehet...

Melyik sztereo erősítő lehet jobb?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni...


Magnat MR780

[link]


Advance Paris Acoustic Playstream A7

[link]



2021. nov. 22. 03:05
A kérdező szavazást indított:
Magnat MR780
Advance Paris Acoustic Playstream A7
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első, mert olcsóbb. De ha megtudod venni a másodikat, és vannak hozzá jó, minőségi hangfalaid, akkor az is tökéletes lesz.
2021. nov. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom hogy jelentkezzél be egy akár több audio szalonba és hallgass meg párat, hangfalakkal, kedvenc zenéiddel.

Látatlanban nem kéne ilyet venni pláne ennyiért. Pláne mert a hangfalnak és az erősítőnek a karaktere ha nem passzol vagy nem tetszik akkor kiadtál egy valag pénzt és nem tetszik.

2021. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Isti1976 ***** válasza:

Talán a második, mert van benne valamilyen szintű streamer, helyedben Streamaudionál meghallgatnám, nagyon segítőkészek, van stúdiójuk hozzá.


Régebben én is rácuppantam a Magnat-csöves vonalra, de azóta lejöttem erről az irányról, meleg, barátságos, de nem elég részletes.


Amúgy 500eFt értékben már jobb rendszert össze tudsz rakni külön DAC, streamer, D-osztályú nCore Hypex modulokból, pl:


Allo USBridge Signature streamer + Allo Nirvana táp : 120eFt

TOPPING D30PRO: 90eFt

AUDIOPHONICS HPA-S250NC Stereo Class D Amplifier NCore 2x250W: 255eFt, ebből olcsóbb is van, ami még jó, itt a lista;


[link]


ez összesen: 465eFt


amit kapsz érte;


1 - nagyságrendekkel jobb DAC, ami bármikor cserélhető

2 - a streamer minden igényt kielégítő, TIDAL, szoba hatás korrekció, stb ingyenes Volumio szoftverrel, mobilról vezérelhető

3 - Az erősítő 5W-200W -ig THD+N 0.001%-ot tud.


Ez egy paramétereiben erős rendszer, (ami ha rosszul szól, akkor a hangfalaid pocsékok) amiket nézegetsz az meg nem igazán. Szerintem.

2021. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!