Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki tud ajánlani 4K 120hz-s...

Valaki tud ajánlani 4K 120hz-s tévét/lehet venni 200.000 alatt ilyen tévét?

Figyelt kérdés
Lehetőleg lg és samsung legyen, de elfogadok más típusú tv-ket is.

2021. nov. 23. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

4K 120Hz-hez teljes HDMI 2.1es csatlakozó kell. Na azt spórolják le az összes olcsó (bb) TVről. Másik azzal trükköznek, hogy bár van HDMI2.1, de nem tudja a teljes sávszélességet, esetleg a processzor gyenge benne 120Hzhez. Ha Series Xboxhoz kell akkor pedig VRR is jó lenne (de nem kötelező), ami ugyancsak a drágább TVk jussa. Tehát ennyiért vagy csak egy monitort kapsz vagy 120Hz nélküli TVt.


Javítsatok ki ha tévedek, de 300 ezer környékén kezdődnek a 120Hzes TVk. Az LG nekem csak annyiból szimpatikusabb, hogy az ő weboldalukon legalább ki lehet bogarászni a HDMI verzióját és a 120Hz támogatást míg a Samsung rejtegeti ezeket ami gondolom nem véletlen.

2021. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat, series x mellé kell egy tévé, de leginkább kb nyárra fogom rendelni. Samsungtól az AU9000-est választottam, ami igaz nem tudja a 4k120hz-t, de azt hallottam, hogy 170 ezerért teljesen jó minőséget ad, és tudja a 1080/1440p 120fps-t.


Valakinek van ilyenje? Valaki tud véleményt mondani erről?

2021. nov. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!