Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olvasott valaki készülőben...

Olvasott valaki készülőben lévő lgbt témájú filmről/sorozatról? +Valaki ajánlana leszbikus sorozatot? (akár '19/'20as film is lehet😊)

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Heartstopper képregény adaptációja jön majd netflixre, az első évad 8 részes lesz.

[link]

2021. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sorozatot nem tudok,de van egy film,ez nem kimondottan leszbikus,most nem jut eszembe hogy hívják őket,de a lány benne úgy őrzi hogy rossz testbe született,vagyis fiúnak érzi magát,úgy is öltözködik/úgy is hordja a haját és úgy is beszél/viselkedik,és azt hiszem megtörtént eset,de ez nem biztos:A fiúk nem sírnak (1999)
2021. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönööm!!😊
2021. febr. 18. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
3.:Szívesen! :)
2021. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%

The world to come(ugy tudom h meg nem jott ki)

Ebben hatha nem hal meg senki, nem mennek kulon a vegen, de nem remenykedem🤷🏽‍♀️

[link]


Ammonite, The haunting of Bly manor, Dickinson, Racthed


Probaltam olyanokat ajanlani, amik ujabbak

2021. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!😁 Az a baj szerintem ez sem ér jó véget,mert történelmi és biztos valaki ellenzi ezt is:/
2021. márc. 5. 01:27
 7/9 anonim válasza:
51%

Nem ertem amugy a lepontozast😅 amiatt mert leirtam hogy altalaban milyen vege szokott lenni az ilyen temaju filmeknek? Kb 80% hasonlo modon vegzodik a filmeknek/sorozatoknak. Arrol aztan tenyleg en tehetek...

Vagy nem jok amiket "ajanlottam"?

2021. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért pontoztak le téged,pedig én is ugyanezt tapasztaltam xd Mindegy is,nem kell ezzel foglalkozni🤦‍♀️
2021. márc. 5. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit mostanában láttam, és nekem nagyon tetszett, az a Feel good című Netflixes sorozat volt. Egy leszbikus pár szerepel benne, akik közül az egyik szerhasználó volt régen, és leginkább a múltja miatti nehézségekről szól, amit ez okoz a párkapcsolatukban.
2021. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!