Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rendeltem egy 55 colos (138...

Rendeltem egy 55 colos (138 cm átmérőjű TV-t). Elvileg egyedül is el tudom hozni az üzletből (taxival), vagy kérjek hozzá segítséget? Nagyjából mennyire nehéz a készülék?

Figyelt kérdés
A MediaMarktból rendeltem, ahol már nem vállalták a házhozszállítást (gondolom az ünnepek környékén már nem tudnak többet bevállalni) A kérdésem az lenne, hogy egyedül is el tudom-e vonszolni a TV-t a kijáratig, ahhoz túl nehéz, és érdemes segítséget kérnem hozzá?

#szállítás #televízió #TV #nagy méretű áru
2021. nov. 29. 12:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk hogy képes vagy-e rá, de másokkal előfordul hogy megoldják egyedül.
2021. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Pekka ***** válasza:
100%
Pontos típus nélkül nehéz megmondani a méreteket, de elhozhatod taxival, csak nagy legyen a kasztni, mert kb. 150x80x20 cm-es dobozt kell beletenni, ha lehet, akkor függőlegesen. Fektetni tilos! Súlyra max. 20 kg lehet.
2021. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
egy átlagember el tudja hozni. kombi taxiba biztos befér ha a hátsó ülést lehajtjátok.
2021. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Típusszámot írj, és akkor mindent meg fogunk tudni mondani. Annak alapján ugyanis be lehet ütni a Google-be, az meg mindent kiad.
2021. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
El lehet, egy picit meg is lehet dönteni, csak fektetni nem, így simán befér hátra. A szállító járműből a futár is egyedül veszi ki, de ha adsz egy kis borravalót a taxisofőrnek (meg persze addig is ketyeg a taxióra), biztos segít neked ki/be rakni. Bevinni a lakásba viszont már neked kell.
2021. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Philips 55PUS9435/12
2021. nov. 29. 13:12
 7/19 Pekka ***** válasza:
100%

1360.0 x 952.0 x 170.0 mm.

23 kg

2021. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

1. A webátuházakban, vagy a gyártó honlapján centiméter pontosan le van írva a csomagolás mérete és tömege. Ha lusta vagy megkeresni, írd ide a pontos típust és kikeresem neked.

2. A taxi jó megoldás lehet, de ne lepd meg a taxist! Amikor kéred, akkor mondd meg, hogy mit szeretnél szállíttatni. Hallgattam elég taxis rádiózást ahhoz, hogy tudjam durvára nem örülnek az ilyen meglepetéseknek és inkább csak a kínóldás lesz egy mérges taxis miatt (tudom ez a dolga, de hát a legtöbb taxis nyavajgósabb bármelyik tinilánynál :D).

3. A képernyőt védd amennyire lehet. A dobozon rajta van merre van benne a tv eleje. Arra ne fektesd le, ne támaszd neki semminek.

4. A dobozt felállítva/a sarkán lehet tolni, húzni. Folyosón, liftben, lakásban emelés nélkül lehet könnyen mozgatni. Azért van a doboz, hogy az kopjon koszolódjon.

2021. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Találtam adatokat róla:


Doboz mélysége: 170,0 mm

Doboz magassága: 952,0 mm

Doboz szélessége: 1360,0 mm

Termék tömege: 16,7 kg


Talán sikerül, csak a diszpécsertől kell majd esetleg annyit kérni telefonon, hogy olyan kocsit küldjön, amelyikbe befér a doboz, oldalra felállítva... nem tudtam, hogy fektetve nem szabad szállítani. Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. nov. 29. 13:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

jaja!

a 16 kg kb 2 zsugor ásványvíz. Ha nem vagy hadirokkant akkor simán haza tudod vinni.

Taxit olyan kérj amibe befér. Vannak azok a csaatszállító 7 személyesek :D

Nálam is ez volt... 4000-ért hozta volna ki a szállító autó, a taxis meg 800-ért hazavitt :D

2021. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!