Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rendeltem egy 55 colos (138...

Rendeltem egy 55 colos (138 cm átmérőjű TV-t). Elvileg egyedül is el tudom hozni az üzletből (taxival), vagy kérjek hozzá segítséget? Nagyjából mennyire nehéz a készülék?

Figyelt kérdés
A MediaMarktból rendeltem, ahol már nem vállalták a házhozszállítást (gondolom az ünnepek környékén már nem tudnak többet bevállalni) A kérdésem az lenne, hogy egyedül is el tudom-e vonszolni a TV-t a kijáratig, ahhoz túl nehéz, és érdemes segítséget kérnem hozzá?

#szállítás #televízió #TV #nagy méretű áru
2021. nov. 29. 12:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
jaj, nem szabad fektetni.. hozzám a futár fektetve hozta és az autó legmélyére volt elásva a tv a csomagok alá. Semmi baja nincs, jól be vannak ezek csomagolva.
2021. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobozaval egyutt szerintem nem fer be egy szemelyautoba
2021. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A 122-es Samsungom , dobozban még pont befért a hátsó ülésre egy Octaviába, így ez egy nagyobb csomagtartós autóban, lehajtott hátsó üléssel, vagy kombiban lehetne elhozni
2021. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%
Spec én kiszállíttatom az ekkora dobozokat. Franc se vesződik vele...
2021. nov. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Utolsó válaszoló: én is rákérdeztem a MediaMarktban az eladóknál, hogy ki tudnák-e szállítnai, amire az volt a válasz, hogy próbáljam meg valahogy egyedül lerendezni, mert az ünnepek környékén ők már a szomszédba se szállítanak ki semmit, annyira el vannak havazódva.
2021. nov. 30. 11:44
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Akkor én meg nem vesződnék a náluk való vásárlással...
2021. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16: Azzal kezdte a kérdező, hogy "Rendeltem", tehát gondolom már csak nagyon-nagyon súlyos, komoly jogi és pénzügyi következményekkel, vagy valami nagyon megalapozott vis maior helyzettel - pl.esetleg a COVID-19-re hivatkozva - tudná a kérdező (aki egyben - ha jól értem - a vásárló is) a dolgokat visszacsinálni.

Erre utaló dolgokat - szándékot, akaratot - pedig nem olvastam ki a kérdéséből.

2021. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: Én ma este-holnap visszamennék hozzájuk, mert november 30-december 1-je azért még messze nem az ünnepek környéke. Az ünnepek környéke az mondjuk december 17-18 és az után.

Ha sehogy nem megy nekik, akkor 2 lehetőséget látok: tehertaxi (szigorúan biztosítást kötve, mert sokkal nagyobb lehet a károd, mint a biztosítás ára, ahogy a szállítócégeket ismerem, azok meg ha valami gebasz van, csak széttárják a kezüket), vagy - magad uram, ha szolgád nincsen - magad elhozod, vagy valami haverral, baráttal, munkatárssal, főnökkel, testvérrel, sógorral stb. elhozatod.


Biztosítást köss rá! Ja és a garanciapapírokra figyelj!

2021. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Sikerült végül taxival házhoz szállítanom a dobozt, úgyhogy megoldódott a dolog. A garancia papírokat is sikerült lerendezni, a cipekedésben pedig édesapám segített nekem, mert egyedül kegyetlenül nehéz lett volna egy ekkora (és elég nehéz) dobozt elcipelni. A terméknek nem lett baja, a kiszállítás pedig sikeres volt. Köszönöm mindenkinek a válaszokat/tanácsokat!
2021. dec. 2. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!